get bitcoin



NOGULDĪJUMS

ATSAUCE

Piedalieties mūsu iknedēļas loterijā un iegūsiet lielas balvas!

Saņemiet 2 bezmaksas loterijas biļetes par katru BEZMAKSAS BTC rolu jūs spēlējat, 1 biļete par katru roll jūsu referrals spēlē un 1 biļete par katru 0.00001000 BTC, ka jūs derēt MULTIPLY BTC spēli!

ŠAJĀ LOTTERIJĀ IR PATREIKSMĪTS!

PIEDĀVĀJUMI LOTERIJU AUGSTS 177
JŪSU BIĻETES

KOPĒJĀ BIĻETES



WIN CHANCE

get bitcoīni bez maksas




PIRKT LOTERIJU BIĻETES

Biļešu skaits

CENA UZ BILETU

KOPĒJĀ SUMMA

OLDER

NEWER

LOTĒJAS RUNA 177 PIEVIENOTIES IN

IEPRIEKŠĒJĀS AUGSTĀKAIS VĒLNIEKI

PIRKT





WEB SITE FAQ



Kad man būs jāmaksā, ja man ir iespējota automātiskā atsaukšana?



Ja jūsu kontā ir iespējota automātiskā atsaukšana, jūsu konta atlikums svētdien tiks pārslēgts uz PADOMI (ja tas ir lielāks par minimālo izņemšanas summu), un jūs to varēsit redzēt sadaļā IESLĒGTS PAYOUT vietnē BEZMAKSAS BTC. Drīz pēc tam Bitcoins tiks nosūtīti uz jūsu Bitcoin kuponu. Ja jums ir ar jūsu kontu saistīta e-pasta adrese, jūs saņemsiet e-pastu, kurā būs paziņots par maksājumu. Ja vēlaties uzzināt precīzu laiku, kad jūsu bilance tiks nodota gaidīšanas režīmā, noklikšķiniet uz pogas SŪTINĀT BEZMAKSAS lapā Brīdinājums, pēc tam noklikšķiniet uz AUTOMĀTISKĀ, un jūs redzēsit taimeri, kas tiek skaitīts līdz izmaksāšanas brīdim.



Kā iespējot automātisko atsaukšanu?



Noklikšķinot uz pogas, kas saka ATBRĪVOJAMU BEZMAKSAS BTC lapā, pēc tam noklikšķinot uz AUTO un atzīmējot izvēles rūtiņu blakus AUTO ATSAUKŠANAI. Ja ieslēdzat automātisko noņemšanu pēc tam, kad atpakaļskaitīšanas taimeris ir beidzies pašreizējā izmaksu ciklā, jūs saņemsiet maksājumu nākamajā nedēļā.



Kad man būs jāmaksā, ja esmu pieprasījis manuālu atsaukšanu?



Ja jūs pieprasāt manuālu atsaukšanu, Bitcoins tiks nosūtīts uz jūsu seifu 6 stundu laikā pēc tam, kad būsiet iesniedzis pieprasījumu.



Kad man būs jāmaksā, ja esmu pieprasījis tūlītēju atsaukšanu?



Ja jūs pieprasāt tūlītēju atsaukšanu, Bitcoins tiks nosūtīts uz jūsu seifu 15 minūšu laikā pēc tam, kad būsiet iesniedzis pieprasījumu.



Kā es varu mainīt savu Bitcoin adresi vai e-pasta adresi?



Noklikšķinot uz pogas, kas parāda PROFILU augšējā izvēlnē. Jūs varēsiet mainīt savu e-pasta adresi tikai tad, ja e-pasta adrese, kas pašlaik ir pievienota jūsu kontam, ir nederīga vai arī tā tiek atkārtota.



Kur es varu redzēt savu novirzīšanas saiti vai manus novirzīšanas gadījumus?



Noklikšķinot uz pogas, kas saka REFER augšējā izvēlnē.



Kā es varu norādīt savus draugus?



Koplietojiet savu novirzīšanas saiti ar saviem draugiem un lūdziet viņus to apmeklēt un izveidot kontu. To darot, tie tiks automātiski pievienoti kā jūsu referral, un jūs saņemsiet 50% no viņu bezmaksas BTK laimestu kā komisijas naudu! Nekas netiks atskaitīts no sava konta, mēs samaksājam 50% no mūsu kabatas. Jūs saņemsiet arī 1 bezmaksas biļeti mūsu iknedēļas loterijā katru reizi, kad jūsu draugs spēlēs brīvā sarakstā! Ja nezināt, kā iegūt jūsu atsauces saiti, lūdzu, skatiet iepriekš minēto jautājumu.



Es esmu pazaudējis / vēlos atiestatīt savu paroli?



Lūdzu, dodieties uz pieteikšanās lapu un noklikšķiniet uz saites, kas saka aizmirst paroli pieteikšanās lodziņā.



Kādēļ Bitcoins, ko varat laimēt, tiek saglabāts nemainīgs?



Bitcoīnu daudzums, ko jūs varat laimēt ar BEZMAKSAS BTC, ir atkarīgs no pašreizējās bitcoīna cenas, un lielākā balva ir noteikta 200 ASV dolāru apmērā un citām balvām proporcionāli tai. Tātad, kad bitcoīna cena samazinās, uztveres summa, kas aprēķināta bitcoīnos, palielinās, un otrādi - arī ir taisnība. Tātad, neatkarīgi no pašreizējās bitcoīna cenas, jums ir godīgas izredzes laimēt 200 ASV dolārus bitēzīs katrā reizē.



Vai varat mainīt jau nosūtīto maksājumu?



Diemžēl bitkīna maksājumi ir neatgriezeniski, un tiklīdz maksājums ir nosūtīts, mums nav iespējas to saņemt atpakaļ. Pirms maksājuma pieprasīšanas vai automātiskās atsaukšanas iespējošanas, jums jānodrošina, ka lapā PROFILS ir norādīta pareizā atsaukšanas adrese.



Kur es varu pārbaudīt savu darbību šajā vietnē?



Noklikšķinot uz STATS iepriekšējā izvēlnē un pēc tam uz PERSONĀLA STATSS.



Kā es varu aizsargāt savu kontu?



Izmantojot spēcīgu paroli, nevienā citā vietnē atkārtoti neizmantojiet to pašu paroli un nepadodiet paroli citiem. Mēs iesakām izmantot paroles pārvaldnieku, piemēram, LastPass, lai izveidotu un saglabātu jūsu paroles. Ja jūs neizmantojat šīs drošības prakses un jūsu konts tiek uzlauzts, mēs nevarēsim jums palīdzēt.





Bitcoin ir novatorisks maksājumu tīkls un jauna veida nauda.



Bitcoin izmanto peer-to-peer tehnoloģiju, lai darbotos bez centrālās iestādes vai banku darbības; darījumu pārvaldību un bitkīnu izdošanu kopīgi veic tīkls. Bitcoin ir atvērts avots; tā dizains ir publisks, neviens nedarbojas vai nekontrolē Bitcoin, un ikviens var piedalīties. Izmantojot daudzas unikālas īpašības, Bitcoin ļauj aizraujošus lietojumus, kurus nevarētu apmaksāt kāda iepriekšējā maksājumu sistēma.



Kā Bitcoin darbojas?



No lietotāja viedokļa Bitcoin ir nekas cits kā mobilā lietotne vai datorprogramma, kas nodrošina personisku Bitcoin seifu un ļauj lietotājam nosūtīt un saņemt ar tiem bitkotus. Tas ir veids, kā Bitcoin darbojas lielākajai daļai lietotāju.



Aiz ainas Bitcoin tīkls kopīgi publicē virsgrāmatu sauc par "bloku ķēdi". Šajā virsgrāmatā ir visi darījumi, kas jebkad tika apstrādāti, ļaujot lietotāja datoram pārbaudīt katra darījuma derīgumu. Katra darījuma autentiskums tiek aizsargāts ar nosūtītajām adresēm atbilstošiem ciparparakstiem, ļaujot visiem lietotājiem pilnībā kontrolēt sūtītos bitkodus no savām Bitcoin adresēm. Turklāt ikviens var apstrādāt darījumus, izmantojot specializētās aparatūras skaitļošanas jaudu, un par šo pakalpojumu nopelnīt atlīdzību bitcoiņos. To bieži sauc par "ieguvi". Lai uzzinātu vairāk par Bitcoin, varat iepazīties ar īpašo lapu un oriģinālu papīru.



Kas izveidoja Bitcoin?



Bitcoin ir koncepcijas, ko sauc par "kriptogrāfijas valūtu", pirmā ieviešana, ko 1998. gadā pirmo reizi aprakstīja Wei Dai par cypherpunks adresātu sarakstu, kas liek domāt par jaunu naudas formu, kas izmanto kriptogrāfiju, lai kontrolētu tās izveidi un darījumus, nevis centrālā iestāde. Pirmā Bitcoin specifikācija un koncepcijas pierādījums tika publicēts 2009. gadā Satoshi Nakamoto kriptogrāfijas sūtījumu sarakstā. Satoshi pameta projektu 2010. gada nogalē, neraugoties uz sevi. Sabiedrība kopš tā laika pieaugusi eksponenciāli ar daudziem izstrādātājiem, kas strādā Bitcoin.



Satoshi anonimitāte bieži radīja nepamatotas bažas, no kurām daudzas ir saistītas ar pārpratumiem par Bitcoin atvērtā koda raksturu. Bitcoin protokols un programmatūra tiek publicēti atklāti, un jebkurš izstrādātājs visā pasaulē var pārskatīt kodu vai izveidot savu Bitcoin programmatūras modificētu versiju. Tāpat kā pašreizējie izstrādātāji, Satoshi ietekme bija ierobežota uz izmaiņām, ko viņš ir pieņēmis citi, un tāpēc viņš nekontrolē Bitcoin. Tādējādi Bitcoin izgudrotāja identitāte mūsdienās ir tikpat nozīmīga kā tā, kas izgudroja papīru.



Kas kontrolē Bitcoin tīklu?



Neviens nepieder Bitcoin tīklam, tāpat kā nevienam nav elektroniskās vēstules tehnoloģijas. Bitcoin kontrolē visi Bitcoin lietotāji visā pasaulē. Lai gan izstrādātāji uzlabo programmatūru, viņi nevar piespiest izmaiņas Bitcoin protokolā, jo visi lietotāji var brīvi izvēlēties programmatūru un versiju, ko viņi izmanto. Lai paliktu savietojami viens ar otru, visiem lietotājiem ir jāizmanto programmatūra, kas atbilst vieniem un tiem pašiem noteikumiem. Bitcoin var strādāt pareizi, vienojoties visiem lietotājiem. Tādēļ visiem lietotājiem un izstrādātājiem ir spēcīgs stimuls, lai aizsargātu šo vienprātību.



Vai Bitcoin patiešām tiek izmantoti cilvēkiem?



Jā. Bitcoin izmanto arvien vairāk uzņēmumu un privātpersonu. Tas ietver ķieģeļu un javas uzņēmumu, piemēram, restorānus, dzīvokļus, advokātu birojus un populārus tiešsaistes pakalpojumus, piemēram, Namecheap, WordPress un Reddit. Kaut Bitcoin joprojām ir salīdzinoši jauna parādība, tas strauji pieaug. 2013. gada augusta beigās visu apgrozībā esošo bitēnu vērtība pārsniedza 1,5 miljardus ASV dolāru ar ikmēneša apmaiņu ar bitēmiem miljons dolāru vērtībā.



Kā cilvēks iegūst bitēnas?



Kā maksājumu par precēm vai pakalpojumiem.

Iegādāties bitcoīnus Bitcoin apmaiņā.

Apmainieties ar bitkīniem pie kāda tuvumā.

Nopelniet bitēnas, izmantojot konkurētspējīgu ieguvi.



Lai gan, iespējams, ir iespējams atrast personas, kuras vēlas pārdot bitēnas apmaiņā pret kredītkarti vai PayPal maksājumu, lielākā daļa apmaiņu neļauj finansēt šos maksājumu veidus. Tas ir saistīts ar gadījumiem, kad kāds nopērk bitcoinus ar PayPal, un pēc tam apgriež pusi no darījuma. To parasti sauc par atmaksu.



Cik grūti ir veikt Bitcoin maksājumus?



Bitcoin maksājumus ir vieglāk veikt nekā debetkartes vai kredītkaršu pirkumus, un tos var saņemt bez tirgotāja konta. Maksājumus veic no seifa programmas datorā vai viedtālrunī, ievadot saņēmēja adresi, maksājuma summu un nospiežot nosūtīt. Lai atvieglotu adresāta adreses ievadīšanu, daudzi portfeļi var iegūt adresi, skenējot QR kodu vai pieskaroties diviem tālruņiem kopā ar NFC tehnoloģiju.



Kādas ir Bitcoin priekšrocības?



Maksāšanas brīvība - jebkurā brīdī jebkurā laikā ir iespējams jebkurā laikā saņemt un saņemt jebkādu naudas summu jebkurā vietā pasaulē. Nav banku brīvdienas. Nav robežu. Nav noteikts ierobežojums. Bitcoin ļauj saviem lietotājiem pilnībā kontrolēt savu naudu.

bezmaksas tiešsaistes bitcoin ģenerators
Ļoti zemas maksas - Bitcoin maksājumus patlaban apstrādā vai nu bez maksas, vai ārkārtīgi maza maksa. Lietotāji var iekļaut maksu ar darījumiem, lai saņemtu prioritāro apstrādi, kā rezultātā tīkls ātrāk apstiprina darījumus. Turklāt pastāv tirgotāja procesori, lai palīdzētu tirgotājiem apstrādāt darījumus, pārveidojot bitēnas fiat valūtām un noguldot līdzekļus tieši komersantu bankas kontos katru dienu. Tā kā šie pakalpojumi ir balstīti uz Bitcoin, tos var piedāvāt par daudz zemākām maksām nekā ar PayPal vai kredītkartes tīkliem.

Mazāki riski tirgotājiem - Bitcoin darījumi ir droši, neatgriezeniski un nesatur klientu sensitīvu vai personisku informāciju. Tas aizsargā tirgotājus no zaudējumiem, kas radušies krāpšanas vai krāpniecisku maksājumu atdošanas dēļ, un PCI atbilstību nav nepieciešams. Tirgotāji var viegli izvērsties jaunos tirgos, kur nav pieejamas kredītkartes vai nepieņemami augsts krāpšanās līmenis. Neto rezultāti ir zemākas maksas, lielāki tirgi un mazāk administratīvo izmaksu.

Drošība un kontrole - Bitcoin lietotāji pilnībā kontrolē savus darījumus; tirgotājiem nav iespējams piespiest nevēlamus vai neievērotus maksājumus, kā tas var notikt ar citiem maksājumu veidiem. Bitcoin maksājumus var veikt bez personas datiem, kas saistīti ar darījumu. Tas nodrošina stingru aizsardzību pret identitātes zādzību. Bitcoin lietotāji var arī aizsargāt savu naudu ar rezerves kopiju un šifrēšanu.

Caurspīdīga un neitrāla - visa informācija par Bitcoin naudas piedāvājumu pati par sevi ir pieejama bloķēšanas ķēdē, lai ikviens to pārbaudītu un izmantotu reāllaikā. Neviena persona vai organizācija nevar kontrolēt Bitcoin protokolu vai manipulēt ar to, jo tā ir kriptogrāfiski droša. Tas ļauj Bitcoin kodolu uzskatīt par pilnīgi neitrālu, caurspīdīgu un paredzamu.



Kādi ir Bitcoin trūkumi?



Pieņemšanas grāds - Daudzi cilvēki joprojām nezina Bitcoin. Katru dienu vairāk uzņēmumu pieņem bitkoīnus, jo viņi vēlas šādas priekšrocības, taču saraksts joprojām ir mazs un joprojām ir nepieciešams augt, lai gūtu labumu no tīkla efektiem.

Nestabilitāte. Bitcoīnu kopējā vērtība apgrozībā un to uzņēmumu skaits, kas izmanto Bitcoin, joprojām ir ļoti mazi salīdzinājumā ar to, ko tie varētu būt. Tādēļ salīdzinoši nelieli notikumi, darījumi vai uzņēmējdarbība var būtiski ietekmēt cenu. Teorētiski šis svārstīgums samazināsies, jo Bitcoin tirgi un tehnoloģijas attīstās. Nekad agrāk pasaule nav redzējusi sākuma valūtu, tāpēc patiešām ir grūti (un aizraujoši) iedomāties, kā tā izrādīsies.

Pastāvīga attīstība - Bitcoin programmatūra joprojām ir beta versija ar daudzām nepilnīgām funkcijām aktīvā attīstībā. Jaunie rīki, funkcijas un pakalpojumi tiek izstrādāti, lai padarītu Bitcoin drošāku un pieejamāku masām. Daži no tiem joprojām nav gatavi ikvienam. Lielākā daļa Bitcoin uzņēmumu ir jauni un joprojām nepiedāvā nekādu apdrošināšanu. Kopumā Bitcoin joprojām ir nogatavināšanas process.



Kāpēc cilvēki tic Bitcoin?



Lielā ticība Bitcoin ir saistīta ar faktu, ka tas vispār neprasa uzticību. Bitcoin ir pilnībā atvērts un decentralizēts. Tas nozīmē, ka ikviens var piekļūt visam avota kodam jebkurā laikā. Tādējādi jebkurš izstrādātājs pasaulē var precīzi pārbaudīt Bitcoin darbību. Visus darījumus un bik cīnus, ko emitē pastāvēšanas laikā, ikviens var pārredzami apspriesties reālā laikā. Visus maksājumus var veikt, nepaļaujoties uz trešo personu, un visa sistēma tiek aizsargāta ar ievērojami salīdzināmiem kriptogrāfijas algoritmiem, piemēram, tiem, kurus izmanto tiešsaistes banku lietošanai. Neviena organizācija vai indivīds nevar kontrolēt Bitcoin, un tīkls ir drošs, pat ja ne visi tā lietotāji var tikt uzticēti.



Vai es varu pelnīt naudu ar Bitcoin?



Jūs nekad nevajadzētu gaidīt, lai jūs bagātinātu ar Bitcoin vai jebkuru jauno tehnoloģiju. Vienmēr ir jāuzmanās no tā, kas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība vai neievērotu pamata ekonomiskos noteikumus.



Bitcoin ir aizvien lielāka inovāciju vieta, un uzņēmējdarbības iespējas ietver arī riskus. Nav garantijas, ka Bitcoin turpinās augt, lai arī līdz šim tas ir attīstījies ļoti strauji. Investējot laiku un resursus jebko, kas saistīts ar Bitcoin, ir nepieciešama uzņēmējdarbība. Ir dažādi veidi, kā pelnīt naudu ar Bitcoin, piemēram, ieguves rūpniecība, spekulācijas vai jaunu uzņēmumu vadīšana. Visas šīs metodes ir konkurētspējīgas un nav peļņas garantijas. Katram indivīdam ir pienācīgi novērtēt izmaksas un riskus, kas saistīti ar jebkuru šādu projektu.



Vai Bitcoin ir pilnībā virtuāls un nemateriāls?



Bitcoin ir tikpat kā virtuāla, jo kredītkartes un tiešsaistes banku tīkli tiek izmantoti ikdienā. Bitcoin var tikt izmantots, lai maksātu tiešsaistē un fiziskos veikalos, tāpat kā jebkura cita veida nauda. Bitēnas var apmainīt arī fiziskā formā, piemēram, Casascius monētas, bet maksāt ar mobilo tālruni parasti ir ērtāk. Bitcoin bilances tiek uzglabāti lielā sadales tīklā, un neviens no tiem nevar krāpnieciski mainīt. Citiem vārdiem sakot, Bitcoin lietotājiem ir ekskluzīva kontrole pār saviem līdzekļiem, un bitkīni nevar izzust tikai tāpēc, ka tie ir virtuāli.



Vai Bitcoin ir anonīms?



Bitcoin ir izstrādāts, lai lietotāji varētu nosūtīt un saņemt maksājumus ar pieņemamu privātuma līmeni, kā arī jebkādu citu naudas līdzekļu veidu. Tomēr Bitcoin nav anonīms un nevar piedāvāt tādu pašu privātās dzīves līmeni kā nauda. Bitcoin izmantošana atstāj plašas publikas. Pastāv dažādi mehānismi, lai aizsargātu lietotāju konfidencialitāti, un vairāk tiek izstrādāti. Tomēr vēl joprojām ir jādara darbs, pirms vairums Bitcoin lietotāju šīs funkcijas izmanto pareizi.



Ir radušās bažas par to, ka privātus darījumus ar Bitcoin varētu izmantot nelegālos nolūkos. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka Bitcoin neapšaubāmi tiks pakļauti līdzīgiem noteikumiem, kas jau pastāv esošo finanšu sistēmu ietvaros. Bitcoin nevar būt vairāk anonīms nekā nauda, ​​un tas, visticamāk, neaizkavēs kriminālizmeklēšanu. Turklāt Bitcoin ir izveidots, lai novērstu lielu finanšu noziegumu klāstu.



Kas notiek, kad bikutiņi tiek zaudēti?



Ja lietotājs zaudē savu maku, tas izraisa naudas izņemšanu no apgrozības. Pazudušie biktini paliek bloku ķēdē, tāpat kā citi biktini. Tomēr zaudētie bitēni turpina mūžīgi mūžīgi, jo nevienam nav iespējas atrast privāto atslēgu, kas ļautu viņiem atkal tikt iztērēta. Sakarā ar piedāvājuma un pieprasījuma likumu, kad ir pieejami mazāk bitēnu, atlikušajiem būs lielāks pieprasījums un vērtības pieaugums, lai tos kompensētu.



Vai Bitcoin skala kļūst par lielāko maksājumu tīklu?



Bitcoin tīkls jau var apstrādāt daudz lielāku darījumu skaitu sekundē nekā šodien. Tomēr tas nav pilnīgi gatavs mērogot līdz lielāko kredītkaršu tīklu līmenim. Tiek uzsākts darbs, lai novērstu pašreizējos ierobežojumus, un nākotnes prasības ir labi zināmas. Kopš darbības sākuma ikviens Bitcoin tīkla aspekts ir bijis nepārtraukta nogatavināšanas, optimizācijas un specializācijas procesā, un ir sagaidāms, ka tā saglabāsies arī dažos gados. Tā kā satiksme pieaug, vairāk Bitcoin lietotāji var izmantot vieglus klientus, un pilnīgi tīkla mezgli var kļūt par specializētāku pakalpojumu. Sīkāku informāciju skatiet Wiki versijā Mērogojamība.



Vai Bitcoin ir likumīgs?



Cik mums ir zināms, vairumā jurisdikciju Bitcoin nav likumdošanā nelikumīgs. Tomēr dažas jurisdikcijas (piemēram, Argentīna un Krievija) stipri ierobežo vai aizliedz ārvalstu valūtas. Citas jurisdikcijas (piemēram, Taizeme) var ierobežot noteiktu uzņēmumu, piemēram, Bitcoin apmaiņu, licencēšanu.



Dažādu jurisdikciju regulatori veic pasākumus, lai indivīdiem un uzņēmumiem nodrošinātu noteikumus par to, kā integrēt šo jauno tehnoloģiju ar formālu, regulētu finanšu sistēmu. Piemēram, Finanšu noziegumu izmeklēšanas tīkls (FinCEN), Amerikas Savienoto Valstu kases departamenta birojs, izdeva nesaistošas ​​norādes par to, kā tā raksturo dažas darbības, kas saistītas ar virtuālām valūtām.



Vai Bitcoin ir noderīgs nelikumīgām darbībām?



Bitcoins ir nauda, ​​un nauda vienmēr ir izmantota gan legāliem, gan nelikumīgiem mērķiem. Skaidra nauda, ​​kredītkartes un kārtējās banku sistēmas pārsniedz Bitcoin to izmantošanas ziņā, lai finansētu noziedzību. Bitcoin var ievērojami uzlabot maksājumu sistēmas, un šādu inovāciju priekšrocības bieži tiek uzskatītas par daudz lielākām nekā to potenciālie trūkumi.



Bitcoin ir veidots kā milzīgs solis uz priekšu, lai padarītu naudu drošāku un varētu būt nozīmīga aizsardzība pret daudziem finanšu noziegumu veidiem. Piemēram, bikotāņi ir pilnīgi neiespējami viltot. Lietotāji pilnībā kontrolē savus maksājumus un nevar saņemt neapstiprinātas maksas, piemēram, ar krāpšanos ar kredītkartēm. Bitcoin darījumi ir neatgriezeniski un neaizskarami pret krāpnieciskām maksājumu atdošanām. Bitcoin ļauj droši aizsargāt naudu no zādzībām un zaudējumiem, izmantojot ļoti spēcīgus un noderīgus mehānismus, piemēram, dublējumus, šifrēšanu un vairākus parakstus.



Ir radušās bažas par to, ka Bitcoin varētu būt pievilcīgāks noziedzniekiem, jo ​​to var izmantot, lai veiktu privātus un neatgriezeniskus maksājumus. Tomēr šīs funkcijas jau pastāv ar naudas un pārskaitījumu, kas tiek plaši izmantoti un labi izveidoti. Bitcoin izmantošana neapšaubāmi tiks pakļauta līdzīgiem noteikumiem, kas jau ir spēkā esošajās finanšu sistēmās, un Bitcoin, visticamāk, nepieļaus veikt kriminālizmeklēšanu. Parasti ir svarīgi, lai svarīgi sasniegumi tiktu uztverti kā pretrunīgi, pirms to priekšrocības ir labi saprotamas. Internets ir labs piemērs daudziem citiem, lai to ilustrētu.



Vai var regulēt Bitcoin?



Bitcoin protokolu pats par sevi nevar mainīt bez gandrīz visiem tā lietotājiem, kas izvēlas programmatūru, kuru viņi izmanto. Mēģinājums piešķirt īpašas tiesības vietējai iestādei vispārējā Bitcoin tīkla noteikumos nav praktiska iespēja. Jebkura bagāta organizācija varētu izvēlēties ieguldīt ieguves aparatūrā, lai kontrolētu pusi no tīkla skaitļošanas jaudas un spētu bloķēt vai mainīt nesenos darījumus. Tomēr nav garantijas, ka viņi varētu saglabāt šo varu, jo tas prasa ieguldīt tik daudz, nekā visi citi kalnračiem pasaulē.



Tomēr ir iespējams regulēt Bitcoin izmantošanu tāpat kā jebkuru citu instrumentu. Tieši tāpat kā dolāru, Bitcoin var tikt izmantots dažādiem mērķiem, no kuriem daži var uzskatīt par likumīgiem vai nē saskaņā ar katras jurisdikcijas likumiem. Šajā sakarā Bitcoin neatšķiras no jebkura cita instrumenta vai resursa, un katrā valstī var tikt piemēroti atšķirīgi noteikumi. Bitcoin lietošanu var arī apgrūtināt ar ierobežojošiem noteikumiem, tādā gadījumā ir grūti noteikt, cik procentu lietotāju turpinās izmantot šo tehnoloģiju. Valdība, kas izvēlas aizliegt Bitcoin, neļautu attīstīt vietējos uzņēmumus un tirgus, novirzot inovācijas uz citām valstīm. Regulatoru uzdevums, kā vienmēr, ir izstrādāt efektīvus risinājumus, vienlaikus neapdraudot jaunu strauji augošu tirgu un uzņēmumu izaugsmi.



Kas par Bitcoin un nodokļiem?

bezmaksas tiešsaistes bitcoin ģenerators


Bitcoin nav fiat valūta ar likumīgu maksāšanas līdzekļu statusu jebkurā jurisdikcijā, bet bieži vien nodokļu saistības uzkrājas neatkarīgi no izmantotā informācijas nesēja. Daudzās dažādās jurisdikcijās pastāv daudz dažādu tiesību aktu, kas varētu radīt ienākumus, pārdošanu, algu fondu, kapitāla pieaugumu vai kādu citu nodokļu saistību veidu, kas rodas ar Bitcoin.



Kas ir Bitcoin un patērētāju aizsardzība?



Bitcoin atbrīvo cilvēkus no darījuma pēc saviem noteikumiem. Katrs lietotājs var sūtīt un saņemt maksājumus līdzīgi kā naudu, bet viņi var arī piedalīties sarežģītākos līgumos. Vairāki paraksti ļauj tīklam akceptēt darījumu tikai tad, ja konkrēts skaits noteiktu personu grupas piekrīt parakstīt darījumu. Tas ļauj nākotnē attīstīt novatoriskus strīdu starpniecības pakalpojumus. Šādi pakalpojumi varētu ļaut trešajai pusei apstiprināt vai noraidīt darījumu, ja starp pusēm rodas nesaskaņas, nekontrolējot savu naudu. Atšķirībā no skaidras naudas un citām maksājumu metodēm, Bitcoin vienmēr atstāj publisku pierādījumu tam, ka notiek darījums, ko potenciāli var izmantot, vēršoties pret uzņēmumiem, izmantojot krāpnieciskas darbības.



Ir arī vērts atzīmēt, ka, lai arī komersanti parasti ir atkarīgi no viņu valsts reputācijas, lai paliktu uzņēmējdarbībā un samaksātu saviem darbiniekiem, viņiem nav pieejas vienādam informācijas līmenim, strādājot ar jaunajiem patērētājiem. Veids, kā darbojas Bitcoin, ļauj aizsargāt gan privātpersonas, gan uzņēmumus pret krāpnieciskiem atmaksas pieprasījumiem, vienlaikus dodot patērētājam iespēju pieprasīt lielāku aizsardzību, ja viņi nevēlas uzticēties konkrētam tirgotājam.



Kā tiek veidoti bitēni?



Jauni bitēni ģenerē konkurētspējīgs un decentralizēts process, kas tiek saukts par "ieguvi". Šis process paredz, ka tīkls par saviem pakalpojumiem indivīdiem saņem atlīdzību. Bitcoin minerāli apstrādā darījumus un nodrošina tīklu, izmantojot specializētu aparatūru, un apmaiņā vāc jaunus bitēno.



Bitcoin protokols ir veidots tā, lai jaunie bitēni tiktu izveidoti fiksētā ātrumā. Tas padara Bitcoin ieguvi par ļoti konkurētspējīgu biznesu. Kad vairāki minerji pievienojas tīklam, kļūst arvien grūtāk gūt peļņu, un kalnračiem ir jāmeklē efektivitāte, lai samazinātu savas darbības izmaksas. Nevienai centrālajai iestādei vai attīstītājam nav pilnvaru kontrolēt vai manipulēt ar sistēmu, lai palielinātu savu peļņu. Katrs Bitcoin mezgls pasaulē noraida visu, kas neatbilst noteikumiem, kurus tā sagaida no sistēmas.



Bitcoīnas tiek veidotas pēc samazinošas un prognozējamas likmes. Katru gadu izveidoto jauno bitēnu skaits laika gaitā tiek samazināts uz pusi, līdz bikšu izsniegšana pilnībā apstājas ar 21 miljonu biktīnu kopējo skaitu. Šajā brīdī Bitcoin minerālus, iespējams, atbalstīs tikai ar daudziem nelieliem darījumu maksājumiem.



Kāpēc bitēīniem ir vērtība?



Bitcoiniem ir vērtība, jo tie ir noderīgi kā naudas forma. Bitcoin ir naudas pazīmes (ilgmūžība, pārnesamība, maināmība, trūkums, dalāmība un atpazīstamība), pamatojoties uz matemātikas īpašībām, nevis paļaujoties uz fiziskām īpašībām (piemēram, zeltu un sudrabu) vai uzticību centrālajām iestādēm (piemēram, fiat valūtām). Īsi sakot, Bitcoin atbalsta matemātiku. Izmantojot šos atribūtus, viss, kas ir vajadzīgs, lai iegūtu naudas līdzekļus, lai saglabātu vērtību, ir uzticība un pieņemšana. Bitcoin gadījumā to var izmērīt, palielinoties lietotāju, tirgotāju un jauninājumu bāzei. Tāpat kā ar visu valūtu, bitcoīna vērtība nāk tikai un tieši no cilvēkiem, kuri vēlas tos pieņemt kā maksājumu.



Kas nosaka bitcoīna cenu?



Bitcoīna cenu nosaka piedāvājums un pieprasījums. Kad pieprasījums pēc bitēnu palielinās, cena palielinās, un, kad pieprasījums samazinās, cena samazinās. Apgrozībā ir tikai ierobežots skaits bitēnu un jauni bitēni tiek veidoti paredzamā un samazināšanās ātrumā, kas nozīmē, ka pieprasījumam ir jāievēro šis inflācijas līmenis, lai saglabātu stabilu cenu. Tā kā Bitcoin joprojām ir relatīvi mazs tirgus salīdzinājumā ar to, ko tas varētu būt, tas neņem vērā ievērojamas naudas summas, lai pārvietotu tirgus cenu uz augšu vai uz leju, un tādējādi bitcoīna cena joprojām ir ļoti svārstīga.



Vai biktoīni kļūst bezvērtīgi?



Jā. Vēsture ir piesārņota ar valūtām, kuras neizdevās, un tās vairs neizmanto, piemēram, Vācijas Marku Veimāras republikā un nesen Zimbabves dolāru. Kaut arī iepriekšējās valūtas neveiksmes parasti bija saistītas ar tāda veida hiperinflāciju, ko Bitcoin padara neiespējamu, vienmēr ir potenciāls tehnisku kļūmju, konkurējošu valūtu, politisko jautājumu utt. Kā īso pamatnoteikumu, neviena valūta nav jāuzskata par pilnīgi drošu no neveiksmēm vai grūtiem laikiem. Kopš tās darbības sākuma Bitcoin ir ticis pierādīts, un Bitcoin ir liels potenciāls turpināt augt. Tomēr neviens nevar prognozēt, kāda būs nākotne Bitcoin.



Vai Bitcoin ir burbulis?



Straujā cenu kāpums nav burbulis. Mākslīga pārvērtēšana, kas izraisīs pēkšņu lejupvērstu korekciju, ir burbulis. Simtiem tūkstošu tirgus dalībnieku izvēle, kas balstīta uz atsevišķu cilvēku rīcību, ir iemesls tam, ka bitcoīna cena svārstās, jo tirgus cenšas atklāt cenas. Iemesli pārmaiņu noskaņojumos var ietvert uzticības zaudēšanu Bitcoin, liela atšķirība starp vērtību un cenu, kas nav balstīta uz Bitcoin ekonomikas pamatprincipiem, pastiprināta preses pārraide, kas stimulē spekulatīvo pieprasījumu, bailes no nenoteiktības un vecmodētas neracionālās pārpilnības un alkatības .



Vai Bitcoin ir Ponzi shēma?



Ponzi shēma ir krāpnieciska ieguldījumu operācija, kas atmaksā saviem ieguldītājiem no viņu pašu naudas vai nākamo ieguldītāju samaksātā naudas, nevis no peļņas, ko gūst personas, kas darbojas šajā biznesā. Ponzi shēmas ir paredzētas, lai sabruktu uz pēdējo investoru rēķina, ja nav pietiekami daudz jaunu dalībnieku.



Bitcoin ir bezmaksas programmatūras projekts bez centrālās iestādes. Līdz ar to neviens nespēj krāpnieciskus apgalvojumus par ieguldījumu atdevi. Tāpat kā citas galvenās valūtas, piemēram, zelts, ASV dolārs, eiro, jena uc nav garantēta pirktspēja, un valūtas maiņas kurss brīvi peld. Tas noved pie nestabilitātes, kad bitkoīnu īpašnieki var neprognozējami vai zaudēt naudu. Bez spekulācijām Bitcoin ir arī maksājumu sistēma ar noderīgiem un konkurētspējīgiem atribūtiem, kurus izmanto tūkstošiem lietotāju un uzņēmumu.



Vai Bitcoin netaisnīgi negūst labumu agrīnām adopcijām?



Dažiem agrīnajiem adoptētājiem ir liels skaits bitēnu, jo viņi uzĦēmās risku un ieguldīja laiku un resursus nepierādītajā tehnoloăijā, ko ikviens gandrīz neizmantoja, un to bija daudz grūtāk nodrošināt. Daudzi agrīnās adopcijas uzņēmumi pavada lielu skaitu bitcoīnu diezgan daudzas reizes, pirms tie kļuva vērtīgi vai nopērkami tikai nedaudzos daudzumos un nesniedza milzīgu peļņu. Nav garantijas, ka bitcoīna cena pieaugs vai samazināsies. Tas ir ļoti līdzīgs ieguldījumiem agrīnā uzsākšanā, kas var vai nu gūt vērtību, izmantojot tā lietderību un popularitāti, vai vienkārši nekad nepazūd. Bitcoin joprojām atrodas pirmslaikos, un tas ir izstrādāts ar ļoti ilgtermiņa redzējumu; ir grūti iedomāties, kā tas varētu būt mazāk aizspriedīgs attiecībā uz agrīnām adoptētājiem, un mūsdienu lietotāji var vai nevar būt pirmās rītdienas lietotāji.



Vai ierobežots bitkīnu daudzums nebūs ierobežojums?



Bitcoin ir unikāla, jo vienīgi tiks izveidoti 21 miljoni biktūku. Tomēr tas nekad nebūs ierobežojums, jo darījumus var izteikt mazākās bitcoīna apakšvienībās, piemēram, bitēs - 1 bitēnam ir 1 000 000 bitu. Bitcoinus var sadalīt līdz 8 cipariem aiz komata (0.000.000 01) un potenciāli pat mazākām vienībām, ja tas nākotnē būs vajadzīgs, jo samazināsies vidējais darījumu apjoms.



Vai netiks Bitcoins nokrist deflācijas spirāle?



Deflācijas spirāles teorija saka, ka, ja paredzams, ka cenas samazināsies, cilvēki pāriet uz pirkumiem nākotnē, lai gūtu labumu no zemākām cenām. Tas, ka pieprasījums samazināsies, savukārt liks tirgotājiem samazināt cenas, lai mēģinātu un stimulētu pieprasījumu, padarot problēmu sliktāku un izraisot ekonomikas lejupslīdi.



Kaut arī šī teorija ir populārs veids, kā pamatot inflāciju starp centrālajiem banku pārstāvjiem, šķiet, ka tas vienmēr nav taisnīgs un tiek uzskatīts par strīdīgu starp ekonomistiem. Patēriņa elektronika ir viens no tirgus piemēriem, kurā cenas pastāvīgi samazinās, bet depresija nav. Tāpat arī bitkīnu vērtība laika gaitā ir pieaudzis, bet kopā ar to strauji pieaudzis Bitcoin ekonomikas apjoms. Tā kā 2009. gadā valūtas vērtība un tās ekonomikas apjoms sākās ar nulli, Bitcoin ir teorijas pretējs piemērs, kas liecina, ka reizēm tas ir nepareizi.



Neraugoties uz to, Bitcoin nav paredzēts kā deflācijas valūta. Precīzāk ir teikt, ka Bitcoin ir paredzēts palielināt jau pirmajos gados un vēlākos gados kļūt stabils. Vienīgais laiks, kad apritē esošo bitkīnu daudzums samazināsies, ir tas, ka cilvēki bez kavēšanās zaudē savus maketus, neizdarot dublējumus. Ar stabilu naudas bāzi un stabilu ekonomiku valūtas vērtība paliek nemainīga.



Vai spekulācijas un nepastāvība nav Bitcoin problēmas?



Šī ir vistas un olu situācija. Lai stabilizētu bitēnu cenu, ir jāattīsta liela mēroga ekonomika ar vairāk uzņēmumu un lietotāju. Lai liela mēroga ekonomika attīstītos, uzņēmumi un lietotāji centīsies panākt cenu stabilitāti.



Par laimi, svārstīgums neietekmē Bitcoin kā maksājumu sistēmas galvenās priekšrocības, lai pārsūtītu naudu no punkta A uz punktu B. Uzņēmumiem ir iespējams nekavējoties konvertēt bitkino maksājumus vietējā valūtā, ļaujot viņiem gūt labumu no Bitcoin priekšrocībām bez pakļaujot cenu svārstībām. Tā kā Bitcoin piedāvā daudzas noderīgas un unikālas īpašības un īpašības, daudzi lietotāji izvēlas Bitcoin lietot. Ar šādiem risinājumiem un stimuliem iespējams, ka Bitcoin attīstīsies un attīstīsies tā, ka cenu nepastāvība kļūs ierobežota.



Ko darīt, ja kāds nopirks visus esošos bitēņus?



Tikai nedaudzi bitkozīnu, kas izsniegti līdz šim, ir atrodami tirdzniecības tirgos. Bitcoin tirgi ir konkurētspējīgi, ti, bitcoīna cena pieaugs vai samazinās atkarībā no piedāvājuma un pieprasījuma. Turklāt jaunie bitēni turpinās izdot vēl desmitgadēs. Tādēļ pat visvairāk noteiktais pircējs nevarēja iegādāties visus pastāvošos biktinus. Tomēr šī situācija nenozīmē, ka tirgi nav neaizsargāti pret cenu manipulācijām; tas joprojām neņem vērā ievērojamas naudas summas, lai paaugstinātu vai samazinātu tirgus cenu, un līdz ar to Bitcoin joprojām ir nepastāvīgs aktīvs.



Ko darīt, ja kāds rada labāku digitālo valūtu?



Tas var notikt. Tagad, Bitcoin neapšaubāmi joprojām populārākā decentralizētu virtuālo valūtu, bet var būt garantijas, ka tas saglabās šo pozīciju. Ir jau kopa alternatīvu valūtu iedvesmojuši Bitcoin. Tas tomēr, iespējams, pareizi uzskatīt, ka būtu nepieciešami būtiski uzlabojumi attiecībā uz jaunu valūtu apdzīt Bitcoin izteiksmē noteikta tirgus, lai gan tas joprojām ir neparedzama. Bitcoin varētu atvest pieņemt uzlabojumi konkurējoša valūtā tik ilgi, kamēr tas nemaina fundamentālas daļas protokolu.



Kas ir Bitcoin ieguves?



Mining ir process izdevumu skaitļošanas jaudu, lai apstrādātu darījumus, drošu tīklu, un saglabāt visus sistēmā sinhronizēti kopā. To var uztvert kā Bitcoin datu centru, izņemot, ka tas ir paredzēts, lai pilnībā decentralizētā ar kalnračiem, kas darbojas visās valstīs un nav atsevišķu kam kontroli pār tīklu. Šis process tiek saukts par "ieguvei", kā analoģija ar zelta raktuvēs, jo tas ir arī pagaidu mehānisms, ko izmanto, lai izdot jaunus bitcoins. Atšķirībā no zelta raktuvēs, tomēr Bitcoin ieguves nodrošina atlīdzību apmaiņā pret noderīgu pakalpojumus, kas nepieciešami, lai darbotos drošu maksājumu tīklu. Mining joprojām būs vajadzīgs pēc pēdējās Bitcoin ir izsniegta.



Kā Bitcoin ieguves darbojas?



Ikviens var kļūt par Bitcoin ogļracis palaižot programmatūru ar specializētu aparatūru. Mining programmatūra klausās darījumiem tiek pārraidītas caur līdzgaitnieku to- vienādranga tīklu, un veic atbilstošus uzdevumus, lai apstrādātu un apstiprina šos darījumus. Bitcoin kalnračiem veikt šo darbu, jo viņi var nopelnīt transakcijas maksu, ko maksā lietotāji ātrākai darījumu apstrādi un izsniegti spēkā esamību saskaņā ar noteiktu formulu jaunizveidotās bitcoins.



Par jauniem darījumiem tiks apstiprināta, tie ir jāiekļauj blokā kopā ar matemātisku darbu. Šādi pierādījumi ir ļoti grūti radīt, jo nav veids, lai radītu viņiem, izņemot, mēģinot miljardiem aprēķinu sekundē. Tas prasa kalnračiem, lai veiktu šos aprēķinus, pirms to bloki tiek pieņemti ar tīklu, un, pirms tie tiek atalgoti. Tā kā arvien vairāk cilvēku sāk raktuves, grūtības atrast derīgu blokiem tiek automātiski palielināts ar tīklu, lai nodrošinātu, ka vidējais laiks, lai atrastu bloku, kas ir vienāds ar 10 minūtēm. Tā rezultātā, ieguve ir ļoti konkurētspējīga uzņēmējdarbības kur atsevišķs ogļracis varat kontrolēt, kas ir iekļauts bloka ķēdē.



Pierādījums darbs ir paredzēts arī atkarīgs no iepriekšējās bloku piespiest hronoloģiska bloka ķēdē. Tas padara eksponenciāli grūtāk mainīt iepriekšējos darījumus, jo tas prasa pārrēķināšanu apliecinājumu par darbu visos turpmākajos blokiem. Kad divi bloki ir atrodami tajā pašā laikā, kalnračiem strādāt pirmajā blokā viņi saņem, un pāriet uz garāko ķēdi bloku tiklīdz nākamais bloks ir atrasts. Tas ļauj ieguves nodrošināt un uzturēt globālu vienprātību, pamatojoties uz apstrādes jaudu.



Bitcoin ogļrači ir ne spēj, lai apkrāptu, palielinot savas atlīdzības nedz procesa krāpnieciskus darījumus, kas varētu bojāt Bitcoin tīkls, jo visi Bitcoin mezgli varētu noraidīt jebkuru bloku, kas satur nederīgus datus kā vienu noteikumu Bitcoin protokolu. Tādējādi tīkls ir drošs, pat tad, ja ne visi Bitcoin ogļrači var uzticēties.



kā saņemt bezmaksas bitēnas

Vai nav Bitcoin ieguves atkritumu enerģijas?



Spending enerģiju, lai nodrošinātu un darboties maksājumu sistēma ir gandrīz atkritumi. Tāpat kā jebkuru citu maksājumu pakalpojumu izmantošana Bitcoin saistīta apstrādes izmaksas. Pakalpojumi, kas nepieciešami darbībai pašreiz izplatītākajiem naudas sistēmas, piemēram, bankas, kredītkaršu un bruņumašīnas, kā arī izmantot daudz enerģijas. Lai gan atšķirībā no Bitcoin, to kopējais enerģijas patēriņš nav pārredzama, un to nevar tik viegli izmērīt.



Bitcoin ieguve ir paredzēts, lai kļūtu labāk optimizēta laika gaitā ar specializētu aparatūru patērē mazāk enerģijas, un ekspluatācijas izmaksas par kalnrūpniecības jāturpina būt proporcionāls pieprasījumu. Kad Bitcoin ieguve kļūst pārāk konkurētspējīga un mazāk rentabla, daži kalnračiem izvēlas pārtraukt savu darbību. Turklāt visi enerģijas iztērējuši ieguve tiek pārvērsta siltuma, un ienesīgāko ogļrači būs tiem, kuri ir nodot šo siltumu uz labu izmantošanu. Optimāli efektīvs ieguve tīkls ir viens, kas nav faktiski patērē nekādas papildus enerģiju. Lai gan tas ir ideāls, ekonomika ieguvei ir tādi, ka ogļrači individuāli jātiecas uz to.



Kā ieguves palīdz droši Bitcoin?



Mining rada ekvivalentu konkurētspējīgu loterijā, kas padara to ļoti grūti ikvienam secīgi pievienot jaunus blokus darījumu uz bloka ķēdē. Tas aizsargā neitralitāti tīklā, novēršot jebkādu indivīdam iegūt pilnvaras bloķēt konkrētus darījumus. Tas arī novērš jebkuru personu, aizstājot daļām bloka ķēdes atritināt savu pavada, ko varētu izmantot, lai apkrāptu citiem lietotājiem. Mining padara eksponenciāli grūtāk mainīt pagātnes darījumu, pieprasot pārrakstīšanu visu bloku pēc šo darījumu.



Kas man ir nepieciešams, lai sāktu ieguvi?



Kas ir agrīnā dienās Bitcoin, ikviens varētu atrast jaunu bloku, izmantojot sava datora CPU. Tā kā arvien vairāk cilvēku sāka ieguves, grūtības atrast jaunus blokus ievērojami pieaudzis līdz vietai, kur vienīgā izmaksu efektīva metode, kā kalnrūpniecības šodien, izmantojot specializētu aparatūru. Jūs varat apmeklēt BitcoinMining.com iegūtu vairāk informācijas.



Vai Bitcoin ir droši?



Bitcoin tehnoloģija - protokols un kriptogrāfija - ir spēcīgs drošības uzskaite, un Bitcoin tīkls ir iespējams lielākais izplatīta skaitļošanas projekts pasaulē. Bitcoin visbiežāk ievainojamība ir lietotāja kļūdu. Bitcoin seifu failus, kas saglabā nepieciešamās privātās atslēgas var nejauši svītrots, nozaudēta vai nozagta. Tas ir diezgan līdzīgs fizisko naudā glabājas digitālā formā. Par laimi, lietotāji var izmantot skaņas drošības praksi, lai aizsargātu savu naudu vai izmantot pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā labas drošības līmeni un apdrošināšanu pret zādzībām vai zaudējumus.



Vai nav Bitcoin uzlauzusi agrāk?



No protokola un kriptogrāfijas izmantotā Bitcoin noteikumi joprojām strādā gadus pēc tās sākuma, kas ir labs rādītājs, ka koncepcija ir labi izstrādāta. Tomēr drošības trūkumus, ir atrastas un izlabotas laikā dažādās programmatūras implementāciju vairāk. Tāpat kā jebkura cita veida programmatūru, tad no Bitcoin programmatūras drošība ir atkarīga no ātruma, ar kādu problēmas atrastas un izlabotas. Jo vairāk šie jautājumi tiek atklāti, jo vairāk Bitcoin ir iegūt briedumu.



Ir bieži maldīgus priekšstatus par zādzībām un drošības pārkāpumiem, kas notikuši par dažādām apmaiņu un uzņēmumiem. Lai gan šie notikumi ir žēl, neviens no tiem saistīti ar Bitcoin pati hacked, ne netieši raksturīgos trūkumus Bitcoin; tāpat kā bankas laupīšanu, nenozīmē, ka dolārs ir apdraudēta. Tomēr, tas ir pareizi teikt, ka ir vajadzīgs pilns komplekts labas prakses un intuitīvus drošības risinājumiem, lai sniegtu lietotājiem labāku aizsardzību savu naudu, un lai mazinātu vispārējo risku, zādzības un zaudējumiem. Laika gaitā pēdējo gadu, šie drošības elementi ir strauji attīstījusies, piemēram, seifu šifrēšana, bezsaistes maki, aparatūras maki un multi- parakstu darījumiem.



Vai lietotājiem sadarbosies pret Bitcoin?



Tas nav iespējams mainīt Bitcoin protokolu, kas viegli. Jebkura Bitcoin klientu, kas neatbilst tiem pašiem noteikumiem, nevar īstenot savus noteikumus par citiem lietotājiem. Attiecībā uz pašreizējo specifikāciju, dubultā izdevumi nav iespējams vienā bloka ķēdē, un neviena no tām nav tērē bitcoins bez derīgas paraksta. Tāpēc nav iespējams radīt nekontrolētu summas bitcoins no zila gaisa, pavadīt citu lietotāju līdzekļus, korumpēti tīklu, vai kaut kas līdzīgs.



Tomēr spēcīgi ogļrači varētu patvaļīgi izvēlēties bloķēt vai anulēt nesen darījumus. Lielākā daļa lietotāju var izdarīt spiedienu, lai dažas izmaiņas, kas jāpieņem. Tā Bitcoin darbojas tikai pareizi ar pilnīgu konsensu starp visiem lietotājiem, mainot protokolu, var būt ļoti grūti un prasa pārliecinošu vairākumu lietotājiem pieņemt izmaiņas tādā veidā, ka atlikušie lietotājiem gandrīz nav izvēles, bet, lai sekotu. Parasti, tas ir grūti iedomāties, kāpēc kāds Bitcoin lietotājs varētu izvēlēties pieņemt jebkādas izmaiņas, kas varētu apdraudēt viņu pašu naudu.



Vai Bitcoin neaizsargāti pret kvantu skaitļošanas?
bezmaksas tiešsaistes bitcoin ģenerators



Jā, lielākā daļa sistēmu paļaujoties uz kriptogrāfija vispār ir, tostarp tradicionālās banku sistēmas. Tomēr kvantu datori vēl nav, un, iespējams, nebūs kādu laiku. Gadījumā, kvantu skaitļošana varētu būt nenovēršami draudi Bitcoin, protokols var tikt uzlaboti, lai izmantotu pēcdoktorantūras kvantu algoritmus. Ņemot vērā to, ka ir svarīgi, ka šis atjauninājums būs, to var droši sagaidāms, ka tas būtu ļoti pārskata izstrādātājiem un visiem Bitcoin lietotāji pieņemts.



Ko darīt, ja man ir vairāki jautājumi par Bitcoin?



Trīs lielas vietas, kur var saņemt atbildes uz saviem jautājumiem, ir BitcoinTalk Forum pie BitcoinTalk.org, tad Bitcoin sub- reddit pie Reddit.com/r/bitcoin un Bitcoin Stack Exchange pie Bitcoin.StackExchange.com.





automatictronprofits -surgreen
Powered by ConvertriPowered by Convertri