dostať bitcoin



ZÁLOHA

VYBRAŤ

Zúčastnite sa našej týždennej lotérie a vyhrajte veľké ceny!

Dostávajte dve bezplatné loterie na každú rolu ZADARMO BTC, 1 vstupenku na každú hračku a 1 vstupenku na každú 0.00001000 BTC, ktorú stávkujete v hre MULTIPLY BTC!

TÁTO LOTÉRIA JE PREDPOKLADANÁ!

CENY NA ROČNÍK LOTÉRIE 177
VAŠE VSTUPENKY

CELKOVÉ VSTUPENKY



VÝŠA ŠANKA



KÚPIŤ LETÚRNE VSTUPENKY

Počet vstupeniek

CENA NA VSTUPENKU

CELKOVÁ SUMA

STARŠÍ

NOVŠEJ

LOTÉRIA KOLA 177 ZÁSIELKY NA

PREDCHÁDZAJÚCI VÍŤAZOVANÍ KOLO

KÚPIŤ





WEBOVÉ Často kladené otázky



Kedy dostanem zaplatenie, ak som povolený automatický výber?



Ak máte vo svojom účte aktivovaný automatický výber, zostatok na vašom účte prejde do PENDING v nedeľu (ak je vyššia ako minimálna čiastka na výber) a budete ju môcť vidieť v časti PENDING PAYOUT na stránke FREE BTC. Bitcoins budú odoslané do vašej peňaženky Bitcoin krátko po tom. Ak máte e-mailovú adresu priradenú k vášmu účtu, dostanete e-mail s upozornením na platbu. Ak chcete zistiť presný čas, kedy sa váš zostatok dostane do čakacej doby, kliknite na tlačidlo, ktoré hovorí na stránke FREE BTC a potom kliknite na tlačidlo AUTO a uvidíte odpočítavanie času do výplatnej doby.



Ako povolím automatické vytiahnutie?



Kliknutím na tlačidlo, ktoré hovorí "ODSTRÁNIŤ" na stránke "ZADARMO BTC", potom kliknete na položku AUTO a zaškrtnete políčko vedľa položky AUTO WITHDRAW. Ak povolíte automatické stiahnutie po vypršaní časového limitu odpočítavania pre aktuálny výplatný cyklus, platbu dostanete nasledujúci týždeň.



Kedy dostanem zaplatenie, ak požiadam o ručné stiahnutie?



Ak požiadate o ručné stiahnutie, Bitcoins budú zaslané do peňaženky do 6 hodín od spustenia žiadosti.



Kedy dostanem zaplatenie, ak požiadam o okamžité stiahnutie?



Ak požiadate o okamžité stiahnutie, Bitcoins budú odoslané do vašej peňaženky do 15 minút od začatia žiadosti.



Ako môžem zmeniť svoju adresu Bitcoin alebo E-mailovú adresu?



Kliknutím na tlačidlo, ktoré hovorí PROFILE v hornej ponuke. Vašu e-mailovú adresu budete môcť zmeniť iba vtedy, ak e-mail, ktorý je momentálne priložený k vášmu účtu, je neplatný alebo posiela e-maily späť.



Kde môžem vidieť odkaz alebo odporúčania?



Kliknutím na tlačidlo, ktoré hovorí REFER v hornom menu.



Ako môžem odkázať svojich priateľov?



Zdieľajte svoj odkaz s priateľmi a požiadajte ich o návštevu a vytvorenie účtu. Týmto spôsobom budú automaticky pripočítané ako vaše odporúčanie a dostanete 50% z ich bezplatných výhier btc ako províziu! Z ich účtu sa nič neodpočíta, 50% z našej kapsy zaplatíme. Dostanete tiež 1 bezplatnú vstupenku do našej týždennej lotérie vždy, keď váš priateľ bude hrať zadarmo! Ak neviete, ako získať odkaz na odporúčanie, prečítajte si otázku vyššie.



Stratil / chcem obnoviť heslo?



Prejdite na prihlasovaciu stránku a kliknite na odkaz s názvom Zabudnuté heslo v prihlasovacom poli.



Prečo sa množstvo Bitcoins, ktoré môžete vyhrať, stále mení?



Množstvo bitcoin, ktoré môžete vyhrať s FREE BTC, závisí od aktuálnej ceny bitcoin a najväčšia cena je stanovená na 200 USD a ostatné ceny v pomere k nej. Keď cena bitcoin klesne, suma odmeny vypočítaná v bitke sa zvyšuje a naopak je pravda. Takže bez ohľadu na aktuálnu cenu bitcoin, máte reálnu šancu vyhrať 200 dolárov v bitcoins na každom roll.



Môžete vrátiť platbu, ktorá už bola odoslaná?



Nanešťastie, platby typu bitcoin sú nezvratné, takže po odoslaní platby nemôžeme dostať späť. Mali by ste sa uistiť, že správna adresa pre odstúpenie od zmluvy je uvedená na stránke PROFIL predtým, než požiadate o platbu alebo povolíte automatické stiahnutie.



Kde môžem skontrolovať svoju aktivitu na tejto webovej stránke?



Kliknutím na položku STATS v ponuke vyššie a potom na osobných štatistikách.



Ako môžem zabezpečiť svoj účet?



Použitím silného hesla nepoužívajte rovnaké heslo na žiadnej inej webovej lokalite a nezdieľate svoje heslo s nikým iným. Odporúčame používať správcu hesiel, napríklad LastPass, na vytváranie a ukladanie hesiel. Ak nepoužijete tieto bezpečnostné postupy a váš účet bude napadnutý, nebudeme vám môcť pomôcť.





Bitcoin je novátorská platobná sieť a nový druh peňazí.



Bitcoin využíva technológiu peer-to-peer, aby fungovala bez centrálneho orgánu alebo bánk; riadenie transakcií a vydávanie bitkových mincí vykonáva kolektívne sieť. Bitcoin je open-source; jeho dizajn je verejný, nikto nevlastní ani nekontroluje Bitcoin a každý sa môže zúčastniť. Prostredníctvom mnohých svojich jedinečných vlastností umožňuje Bitcoin vzrušujúce využitie, ktoré nebolo možné pokryť žiadnym predchádzajúcim platobným systémom.



Ako funguje Bitcoin?



Z pohľadu používateľa nie je Bitcoin nič iné ako mobilná aplikácia alebo počítačový program, ktorý poskytuje osobnú Bitcoin peňaženku a umožňuje používateľovi posielať a prijímať bitky s nimi. Takto funguje Bitcoin pre väčšinu používateľov.



zadarmo bitcoins každú hodinu

Za scénami sieť Bitcoin zdieľa verejnú knihu nazvanú "blokový reťazec". Táto účtovná kniha obsahuje každú transakciu, ktorá bola vôbec spracovaná a umožňuje používateľovi počítač overiť platnosť každej transakcie. Autenticita každej transakcie je chránená digitálnymi podpismi zodpovedajúcimi odosielajúcim adresám, čo umožňuje všetkým používateľom mať plnú kontrolu nad odosielaním bitkových kópií z vlastných bitových adries. Okrem toho môže každý spracovať transakcie pomocou výpočtovej sily špecializovaného hardvéru a získať odmenu v bitcoins pre túto službu. Toto sa často nazýva "ťažba". Ak sa chcete dozvedieť viac o službe Bitcoin, môžete si prečítať stránku a originálny papier.



Kto vytvoril Bitcoin?



Bitcoin je prvou implementáciou konceptu nazvaného "kryptocurrency", ktorý bol prvýkrát popísaný v roku 1998 Wei Daiom na mailing listu cypherpunks, čo naznačuje myšlienku novej formy peňazí, ktorá používa kryptografiu na kontrolu jej tvorby a transakcií, a nie ústredným orgánom. Prvé špecifikácie Bitcoin a dôkaz o koncepcii boli zverejnené v roku 2009 v kryptografickom mailingovom zozname Satoshi Nakamoto. Satoshi opustil projekt koncom roka 2010 bez toho, aby o sebe sám odhalil veľa. Spoločnosť odvtedy rastie exponenciálne s mnohými vývojármi, ktorí pracujú na Bitcoin.



Satinosova anonymita často vyvoláva neopodstatnené obavy, z ktorých mnohé sú spojené s nedorozumením prírodnej povahy spoločnosti Bitcoin. Protokol Bitcoin a softvér sú zverejnené otvorene a každý vývojár na celom svete môže skontrolovať kód alebo vytvoriť vlastnú upravenú verziu softvéru Bitcoin. Rovnako ako súčasní vývojári, Satoshiov vplyv bol obmedzený na zmeny, ktoré urobil, prijaté inými, a preto nekontroloval Bitcoin. Ako taká, totožnosť pôvodcu spoločnosti Bitcoin je dnes pravdepodobne relevantná ako identita osoby, ktorá vynašla papier.



Kto ovláda sieť Bitcoin?



Nikto nevlastní sieť Bitcoin podobne ako nikto nevlastní technológiu za e-mailom. Bitcoin je riadený všetkými používateľmi služby Bitcoin na celom svete. Kým vývojári zlepšujú softvér, nemôžu presadiť zmenu v protokole Bitcoin, pretože všetci používatelia si môžu slobodne vybrať softvér a verziu, ktorú používajú. Na to, aby boli navzájom kompatibilné, všetci používatelia musia používať softvér, ktorý spĺňa rovnaké pravidlá. Bitcoin môže pracovať správne len s úplným konsenzom medzi všetkými používateľmi. Preto všetci používatelia a vývojári majú silnú motiváciu chrániť tento konsenzus.



Je Bitcoin skutočne používaný ľuďmi?



získajte zadarmo bitcoins
Áno. Rastúci počet podnikov a jednotlivcov využíva Bitcoin. Zahŕňa to murované a maltové obchody, ako sú reštaurácie, byty, advokátske kancelárie a populárne online služby ako Namecheap, WordPress a Reddit. Zatiaľ čo Bitcoin zostáva relatívne novým fenoménom, rastie rýchlo. Na konci augusta 2013 hodnota všetkých bitkov v obehu prekročila 1,5 miliardy amerických dolárov s výmenou denných bitkových mincí v hodnote miliónov dolárov.



Ako získate bitcoins?



Ako platba za tovar alebo služby.

Kúpte bitcoins na burze Bitcoin.

Vymieňajte bitcoin s niekým, kto je blízko vás.

Získajte bitcoins prostredníctvom konkurenčnej ťažby.



Zatiaľ čo je možné nájsť jednotlivcov, ktorí chcú predávať bitky za výmenu za kreditnú kartu alebo platbu PayPal, väčšina výmen neumožňuje financovanie prostredníctvom týchto spôsobov platby. Je to spôsobené prípadmi, keď niekto kúpi bitky s PayPal a potom obráti svoju polovicu transakcie. Toto sa bežne označuje ako spätný poplatok.



Aká ťažká je platba Bitcoin?



Bitcoin platby sú ľahšie robiť ako debetné alebo kreditné karty nákupy, a môžu byť prijaté bez obchodného účtu. Platby sa vykonávajú z aplikácie peňaženky, či už vo vašom počítači alebo v inteligentnom telefóne, zadaním adresy príjemcu, sumou platby a stlačením tlačidla odoslať. Aby bolo možné ľahšie zadávať adresu príjemcu, mnohé peňaženky môžu získať adresu skenovaním kódu QR alebo dotykom dvoch telefónov spolu s technológiou NFC.



Aké sú výhody programu Bitcoin?



Sloboda platieb - je možné kedykoľvek posielať a prijímať akúkoľvek sumu peňazí kdekoľvek na svete. Žiadne bankové prázdniny. Bez hraníc. Žiadne obmedzenia. Bitcoin umožňuje používateľom mať plnú kontrolu nad svojimi peniazmi.

Veľmi nízke poplatky - Bitcoin platby sú v súčasnosti spracovávané bez poplatkov alebo mimoriadne malých poplatkov. Užívatelia môžu zahŕňať poplatky za transakcie, ktoré majú získať prioritné spracovanie, čo má za následok rýchlejšie potvrdenie transakcií zo strany siete. Okrem toho existujú obchodníci, ktorí pomáhajú obchodníkom pri spracovávaní transakcií, konvertovaním bitových mincí na hotovosť a vkladaním finančných prostriedkov priamo do bankových účtov obchodníkov denne. Vzhľadom na to, že tieto služby sú založené na službe Bitcoin, môžu byť ponúkané za oveľa nižšie poplatky ako v prípade služieb PayPal alebo kreditných kariet.

Menej riziká pre obchodníkov - Bitcoinové transakcie sú zabezpečené, nezvratné a neobsahujú citlivé alebo osobné informácie zákazníkov. To chráni obchodníkov pred stratami spôsobenými podvodmi alebo podvodnými poplatkami a nie je potrebné dodržiavať pravidlá PCI. Obchodníci sa môžu ľahko rozšíriť na nové trhy, kde nie sú k dispozícii kreditné karty, alebo sú miery podvodov neprijateľne vysoké. Výsledkom sú nižšie poplatky, väčšie trhy a nižšie administratívne náklady.

Bezpečnosť a kontrola - používatelia služby Bitcoin majú plnú kontrolu nad svojimi transakciami; obchodníci nemôžu vynútiť nežiaduce alebo nepovšimnuté poplatky, čo sa môže stať aj pri iných platobných metódach. Bitcoin platby môžu byť vykonané bez osobných informácií viazaných na transakciu. To ponúka silnú ochranu pred krádežou identity. Používatelia Bitcoin môžu tiež chrániť svoje peniaze pomocou zálohovania a šifrovania.

Transparentné a neutrálne - všetky informácie týkajúce sa samotnej Bitcoin peňažnej zásoby sú ľahko dostupné v reťazci bloku, aby ho nikto nemohol verifikovať a používať v reálnom čase. Žiadny jednotlivec alebo organizácia nemôže kontrolovať alebo manipulovať s protokolom Bitcoin, pretože je kryptograficky bezpečný. To umožňuje dôveryhodnosti jadra Bitcoinu, pretože je úplne neutrálny, transparentný a predvídateľný.



Aké sú nevýhody Bitcoinu?



Stupeň prijatia - Mnoho ľudí stále nevie o Bitcoin. Každý deň viac podnikov prijíma bitky, pretože chcú mať výhody z toho, ale zoznam zostáva malý a stále potrebuje rásť, aby profitoval zo sieťových efektov.

Volatilita - Celková hodnota bitcoinov v obehu a počtu podnikov používajúcich Bitcoin sú stále veľmi malé v porovnaní s tým, čo by mohli byť. Preto môžu výrazne ovplyvniť ceny relatívne malé udalosti, obchody alebo obchodné aktivity. Teoreticky bude táto volatilita klesať, keďže Bitcoin trhy a technológia dozrieva. Nikdy predtým svet nevidí začiatočnú menu, takže je skutočne ťažké (a vzrušujúce) predstaviť si, ako sa bude hrať.

Prebiehajúci vývoj - softvér Bitcoin je stále v beta verzii s mnohými neúplnými funkciami v aktívnom vývoji. Nové nástroje, funkcie a služby sa vyvíjajú tak, aby Bitcoin bol bezpečnejší a dostupný pre masy. Niektoré z nich ešte nie sú pripravené pre všetkých. Väčšina spoločností Bitcoin je nová a stále neposkytuje žiadne poistenie. Všeobecne platí, že Bitcoin je stále v procese dozrievania.



Prečo ľudia dôverujú spoločnosti Bitcoin?



Veľa dôvery v Bitcoin pochádza zo skutočnosti, že vôbec nevyžaduje žiadnu dôveru. Bitcoin je plne otvorený a decentralizovaný. To znamená, že ktokoľvek má kedykoľvek prístup k celému zdrojovému kódu. Každý vývojár na svete preto môže presne overiť, ako funguje Bitcoin. Všetky transakcie a bitky vydané do existencie môžu byť transparentne konzultované v reálnom čase každým. Všetky platby je možné uskutočniť bez spoliehania sa na tretiu stranu a celý systém je chránený silne recenzovanými kryptografickými algoritmami, ako sú tie, ktoré sa používajú pri online bankovníctve. Žiadna organizácia ani jednotlivec nemôžu ovládať službu Bitcoin a sieť zostáva bezpečná, aj keď nie je možné dôverovať všetkým jej používateľom.



Môžem zarobiť peniaze s Bitcoinom?



Nikdy by ste nemali očakávať, že budete bohatí s Bitcoinom alebo akoukoľvek vznikajúcou technológiou. Je vždy dôležité dávať pozor na čokoľvek, čo je príliš dobré na to, aby bolo pravdivé alebo nepodlieha základným ekonomickým pravidlám.



Bitcoin je rastúci priestor inovácií a existujú obchodné príležitosti, ktoré zahŕňajú aj riziká. Neexistuje žiadna záruka, že Bitcoin bude aj naďalej rásť, hoci sa zatiaľ veľmi rýchlo rozvinul. Investovanie času a zdrojov na čokoľvek súvisiacom s Bitcoinom si vyžaduje podnikanie. Existujú rôzne spôsoby, ako zarobiť peniaze s Bitcoinom, ako je baníctvo, špekulácie alebo spustenie nových podnikov. Všetky tieto metódy sú konkurencieschopné a neexistuje záruka zisku. Je na každom jednotlivcovi, aby správne vyhodnotil náklady a riziká spojené s akýmkoľvek takýmto projektom.



Je Bitcoin plne virtuálny a nehmotný?



Bitcoin je rovnako virtuálny, ako ľudia používajú kreditné karty a siete online bankovníctva každý deň. Bitcoin môže byť použitý na zaplatenie online a vo fyzických obchodoch rovnako ako akákoľvek iná forma peňazí. Bitky môžu byť vymenené aj vo fyzickej forme, ako sú mince Casascius, ale platenie pomocou mobilného telefónu zvyčajne zostáva pohodlnejšie. Balkánové váhy sú uložené vo veľkej distribuovanej sieti a nemôžu byť nikoho podvodne pozmenené. Inými slovami, používatelia systému Bitcoin majú výhradnú kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami a bitky nemôžu zmiznúť len preto, že sú virtuálne.



Je Bitcoin anonymný?



Bitcoin je navrhnutý tak, aby umožňoval užívateľom posielať a prijímať platby s prijateľnou úrovňou ochrany súkromia, ako aj akoukoľvek inou formou peňazí. Bitcoin však nie je anonymný a nemôže ponúkať rovnakú úroveň súkromia ako hotovosť. Použitie Bitcoinu opúšťa rozsiahle verejné záznamy. Existujú rôzne mechanizmy na ochranu súkromia používateľov a ďalšie sú vo vývoji. Napriek tomu je ešte potrebné pracovať, kým sa tieto funkcie nebudú používať správne u väčšiny užívateľov služby Bitcoin.



Boli vznesené určité obavy, že by súkromné ​​transakcie mohli byť s Bitcoinom použité na nelegálne účely. Treba však poznamenať, že Bitcoin bude nepochybne predmetom podobných nariadení, ktoré už existujú vo vnútri existujúcich finančných systémov. Bitcoin nemôže byť viac anonymný ako hotovosť a pravdepodobne nebráni vyšetrovaniu trestných činov. Bitcoin je okrem toho navrhnutý tak, aby zabraňoval veľkej škále finančných trestných činov.



Čo sa stane, keď sa stratí bitcoin?



Keď používateľ stratí svoju peňaženku, má za následok vyradenie peňazí z obehu. Ztracené bitky zostávajú v blokovom reťazci rovnako ako všetky ostatné bitky. Avšak stratený bitcoin zostáva nečinný navždy, pretože neexistuje žiadny spôsob, ako by niekto mohol nájsť súkromný kľúč (y), ktorý by im umožnil ich opätovné využitie. Z dôvodu zákona o ponuke a dopyte, keď je k dispozícii menej bitkových mincí, tie, ktoré zostanú, budú vo vyššom dopyte a zvýšenie hodnoty na kompenzáciu.



Môže sa stupnica Bitcoin stať hlavnou platobnou sieťou?



Sieť Bitcoin dokáže spracovať už oveľa vyšší počet transakcií za sekundu ako dnes. Nie je však úplne pripravená na mieru na úrovni hlavných sietí kreditných kariet. Práca prebieha, aby sa zrušili súčasné obmedzenia a budúce požiadavky sú dobre známe. Od začiatku sa každý aspekt siete Bitcoin nachádzal v nepretržitom procese dozrievania, optimalizácie a špecializácie a malo by sa očakávať, že zostane takýmto spôsobom počas niekoľkých nasledujúcich rokov. S rastom návštevnosti môžu používatelia Bitcoinu využívať ľahké klientov a úplné sieťové uzly sa môžu stať špecializovanejšou službou. Viac podrobností nájdete na stránke Škálovateľnosť na Wiki.



Je Bitcoin legálny?



Pokiaľ je nám známe, spoločnosť Bitcoin sa vo väčšine jurisdikcií nedopustila právnymi predpismi. Niektoré jurisdikcie (ako napríklad Argentína a Rusko) prísne obmedzujú alebo zakazujú devízy. Iné jurisdikcie (napríklad Thajsko) môžu obmedziť udeľovanie licencií niektorým subjektom, ako sú burzy Bitcoin.



Regulačné orgány z rôznych jurisdikcií podnikli kroky na to, aby poskytli jednotlivcom a podnikom pravidlá týkajúce sa integrácie tejto novej technológie do formálneho regulovaného finančného systému. Napríklad Sieť na presadzovanie finančných trestných činov (FinCEN), kancelária ministerstva financií Spojených štátov amerických, vydala nezáväzné usmernenie o tom, ako charakterizuje určité činnosti týkajúce sa virtuálnych mien.



Je Bitcoin užitočný pre nezákonné aktivity?



Bitcoin je peniaze a peniaze boli vždy použité na legálne i nelegálne účely. Peniaze, kreditné karty a súčasné bankové systémy vo veľkej miere prekonávajú Bitcoin z hľadiska ich použitia na financovanie zločinu. Bitcoin môže priniesť významné inovácie do platobných systémov a prínosy takýchto inovácií sa často považujú za ďaleko za ich potenciálne nevýhody.



Bitcoin je určený na to, aby bol obrovským krokom vpred pri získavaní bezpečnejších peňazí a mohol by tiež pôsobiť ako významná ochrana proti mnohým formám finančnej trestnej činnosti. Napríklad bitky sú úplne nemožné falšovať. Používatelia majú plnú kontrolu nad svojimi platbami a nemôžu dostať neschválené poplatky, ako napríklad podvody s kreditnými kartami. Bitcoin transakcie sú nezvratné a imunity voči podvodným chargebacks. Bitcoin umožňuje zabezpečenie peňazí proti krádežiam a stratám pomocou veľmi silných a užitočných mechanizmov, ako sú zálohovanie, šifrovanie a viacnásobné podpisy.



Boli vznesené určité obavy, že Bitcoin by mohol byť pre zločincov príťažlivejší, pretože môže byť použitý na súkromné ​​a nezvratné platby. Tieto funkcie však už existujú s hotovosťou a bankovým prevodom, ktoré sú široko používané a dobre zavedené. Používanie Bitcoinu bude nepochybne predmetom podobných nariadení, ktoré už existujú vo vnútri existujúcich finančných systémov, a spoločnosť Bitcoin pravdepodobne nebráni tomu, aby sa uskutočnili trestné vyšetrovania. Vo všeobecnosti je bežné, že dôležité objavy sú vnímané ako kontroverzné pred tým, ako sú ich výhody dobre pochopené. Internet je dobrým príkladom medzi mnohými inými, aby to ilustroval.



Je možné Bitcoin regulovať?



Samotný protokol Bitcoin nemôže byť zmenený bez spolupráce takmer všetkých jeho používateľov, ktorí si vyberajú softvér, ktorý používajú. Pokus o priradenie osobitných práv miestnemu orgánu v pravidlách globálnej siete Bitcoin nie je praktická možnosť. Každá bohatá organizácia by sa mohla rozhodnúť investovať do banského hardvéru, aby kontrolovala polovicu výpočtovej sily siete a dokázala zablokovať alebo zvrátiť nedávne transakcie. Neexistuje však žiadna záruka, že by si mohli túto silu ponechať, pretože to vyžaduje investovať toľko, ako všetci ostatní baníci na svete.



Je však možné regulovať používanie nástroja Bitcoin podobným spôsobom ako akýkoľvek iný nástroj. Podobne ako dolár, Bitcoin môže byť použitý na širokú škálu účelov, z ktorých niektoré môžu byť považované za legitímne alebo nie podľa zákonov každej jurisdikcie. V tomto ohľade sa Bitcoin nelíši od akéhokoľvek iného nástroja alebo zdroja a môže byť predmetom rôznych predpisov v každej krajine. Použitie Bitcoin by mohlo byť tiež obmedzené reštriktívnymi predpismi, v takom prípade je ťažké určiť, aké percento používateľov bude pokračovať v používaní technológie. Vláda, ktorá sa rozhodne zakázať Bitcoin, by zabránila rozvíjaniu domácich podnikov a trhov a presun inovácií do iných krajín. Úlohou regulačných orgánov, ako vždy, je vyvinúť efektívne riešenia, pričom nenaruší rast nových rozvíjajúcich sa trhov a podnikov.



A čo Bitcoin a dane?



Bitcoin nie je fiatovou menou, ktorá má status zákonného platidla v ktorejkoľvek jurisdikcii, ale daňová povinnosť často vzniká bez ohľadu na použitý nosič. Existuje široká škála právnych predpisov v mnohých rôznych jurisdikciách, ktoré by mohli spôsobiť príjmy, predaj, mzdy, kapitálové zisky alebo nejakú inú formu daňovej povinnosti, ktorá by vznikla v súvislosti s Bitcoinom.



A čo Bitcoin a ochrana spotrebiteľa?



Spoločnosť Bitcoin oslobodzuje ľudí, aby konali podľa vlastných podmienok. Každý používateľ môže posielať a prijímať platby podobným spôsobom ako hotovosť, ale môžu sa tiež zúčastniť zložitejších zmlúv. Viacnásobné podpisy umožňujú, aby bola transakcia prijatá sieťou len vtedy, ak určitý počet definovanej skupiny osôb súhlasí s podpisom transakcie. To umožňuje v budúcnosti vyvinúť inovačné služby sprostredkovania sporu. Takéto služby by mohli umožniť tretej strane schváliť alebo zamietnuť transakciu v prípade nezhody medzi ostatnými stranami bez kontroly svojich peňazí. Na rozdiel od peňažných a iných platobných metód spoločnosť Bitcoin vždy ponecháva verejný dôkaz o tom, že transakcia prebehla, čo môže byť potenciálne použité pri riešení prípadov podnikov s podvodnými praktikami.



Je tiež potrebné poznamenať, že kým obchodníci zvyčajne závisia od svojej verejnej povesti, aby zostali v podnikaní a platili svojim zamestnancom, nemajú prístup k rovnakej úrovni informácií, pokiaľ ide o nových spotrebiteľov. Spôsob, akým Bitcoin funguje, umožňuje jednotlivcom a podnikom chrániť ich pred podvodnými spätnými povinnosťami, pričom spotrebiteľovi dáva možnosť požiadať o väčšiu ochranu, keď nie sú ochotní dôverovať konkrétnemu obchodníkovi.



Ako sa vytvárajú bitcoins?



Nové Bitcoins sú generované konkurenčným a decentralizovaným procesom nazývaným "baníctvo". Tento proces zahŕňa, že jednotlivci sú odmeňovaní sieťou za svoje služby. Bitcoin baníci spracúvajú transakcie a zabezpečujú sieť pomocou špeciálneho hardvéru a zbierajú nové bitky.



Protokol Bitcoin je navrhnutý tak, aby boli nové bitky vytvorené s pevnou sadzbou. To robí Bitcoin ťažbu veľmi konkurencieschopné podnikanie. Keď sa do siete pridá viac baníkov, stáva sa čoraz ťažšie dosiahnuť zisk a baníci musia hľadať efektívnosť na zníženie prevádzkových nákladov. Žiadny ústredný orgán alebo vývojár nemá žiadnu moc na ovládanie alebo manipuláciu so systémom na zvýšenie ziskov. Každý uzol Bitcoin na svete odmietne všetko, čo nie je v súlade s pravidlami, ktoré očakáva, že systém bude nasledovať.



Bitcoins sú vytvorené s klesajúcou a predvídateľnou rýchlosťou. Počet nových bitkov vytvorených každý rok sa v priebehu času automaticky znižuje o polovicu, kým sa vydávanie bitcoin úplne zastaví s celkovým počtom 21 miliónov existujúcich bitkových mincí. V tomto momente budú pravdepodobne podporovatelia Bitcoin podporovaní výhradne množstvom malých transakčných poplatkov.



Prečo majú bitciny hodnotu?



Bitciny majú hodnotu, pretože sú užitočné ako forma peňazí. Bitcoin má charakteristiky peňazí (trvanlivosť, prenosnosť, fungovanie, nedostatok, deliteľnosť a rozoznateľnosť) založené na vlastnostiach matematiky a nie na fyzických vlastnostiach (ako zlato a striebro) alebo dôvere v centrálne orgány (ako fiatové meny). Stručne povedané, Bitcoin je podporovaný matematikou. S týmito atribútmi je všetko, čo je potrebné pre formu peňazí na držanie hodnoty, dôvera a adopcia. V prípade Bitcoinu to môže byť merané jeho rastúcou základňou používateľov, obchodníkov a začínajúcich podnikov. Rovnako ako v prípade celej meny, hodnota bitcoinov prichádza iba a priamo od ľudí ochotných prijať ich ako platbu.



Čo určuje cenu bitcoin?



Cena bitovej koše je určená ponukou a dopytom. Keď dopyt po bitke zvyšuje, cena stúpa, a keď dopyt klesá, cena klesá. V obehu je len obmedzený počet bitúmenov a nové bitky sa vytvárajú s predvídateľným a klesajúcim tempom, čo znamená, že dopyt musí nasledovať túto úroveň inflácie, aby sa udržala cena stabilná. Pretože Bitcoin je stále relatívne malý trh v porovnaní s tým, čo by mohol byť, nevyžaduje značné množstvo peňazí na to, aby sa trhová cena posunula nahor alebo nadol, a preto cena bitkuiny je stále veľmi volatilná.



Môžu byť bitciny bezcenné?



Áno. História je plná mien, ktoré zlyhali a už sa nepoužívajú, ako napríklad nemecká značka počas Výmarskej republiky a nedávno zimbabwský dolár. Napriek tomu, že predchádzajúce zlyhania meny boli zvyčajne spôsobené hyperinfláciou, ktorú Bitcoin znemožňuje, existuje vždy možnosť technických zlyhaní, konkurenčných mien, politických otázok atď. Ako základné pravidlo nie je žiadna mena považovaná za absolútne bezpečnú z dôvodu zlyhaní alebo ťažkých časov. Spoločnosť Bitcoin sa od svojho vzniku osvedčila už niekoľko rokov a Bitcoin má veľký potenciál naďalej rásť. Nikto však nie je schopný predpovedať, čo bude pre Bitcoin budúcnosť.



Je Bitcoin bublina?



Rýchly rast cien nepredstavuje bublinu. Umelé nadhodnotenie, ktoré povedie k náhlej korekcii smerom nadol, predstavuje bublinu. Voľba založená na individuálnej činnosti človeka zo strany stoviek tisíc účastníkov trhu je príčinou toho, že cena bitcoinu sa bude meniť, keďže trh sa snaží nájsť cenu. Dôvody zmeny sentimentu môžu zahŕňať stratu dôvery v Bitcoin, veľký rozdiel medzi hodnotou a cenou, ktorý nie je založený na základoch hospodárstva Bitcoin, zvýšeným tlačovým pokrytím stimulujúcim špekulatívne dopyty, strachom z neistoty a staromódnym iracionálnym exuberanciou a chamtivosťou ,



Je systém Bitcoin Ponzi?


zarobiť bitcoin


Ponziho schéma je podvodná investičná operácia, ktorá platí výnosy investorom z vlastných peňazí, alebo peniazmi platenými následnými investormi, namiesto ziskom získaným jednotlivcami vykonávajúcimi podnikanie. Ponzi schémy sú určené na zrútenie na úkor posledných investorov, keď nie je dostatok nových účastníkov.



Bitcoin je projekt voľného softvéru bez centrálnej autority. V dôsledku toho nikto nemôže podať podvodné vyhlásenia o návratnosti investícií. Rovnako ako ostatné hlavné meny, ako je zlato, dolár Spojených štátov amerických, euro, jen, atď., Neexistuje zaručená kúpna sila a výmenný kurz sa voľne pohybuje. To vedie k volatilite, keď majitelia bitkových mincí môžu nepredvídateľne robiť alebo stratiť peniaze. Okrem špekulácií je Bitcoin aj platobným systémom s užitočnými a konkurenčnými atribútmi, ktoré používajú tisícky používateľov a podnikov.



Nie je Bitcoin nespravodlivo prínosom pre začínajúcich používateľov?



Niektorí používatelia v minulosti používajú veľké množstvo bitúmenov, pretože riskovali a investovali čas a zdroje do nedokázanej technológie, ktorú nikto sotva používal, a to bolo oveľa ťažšie zabezpečiť. Mnohí čoskoro osvojitelia strávili veľké množstvo bitkov dosť často, než sa stali cennými alebo kúpili len malé sumy a nepriniesli obrovské zisky. Neexistuje žiadna záruka, že cena bitcoin sa zvýši alebo klesne. To je veľmi podobné investovaniu do skorého štartu, ktorý môže buď získať hodnotu prostredníctvom jeho užitočnosti a popularity, alebo len nikdy prelomiť. Bitcoin je stále v plienkach a bol navrhnutý s veľmi dlhodobým pohľadom. je ťažké si predstaviť, ako by to mohlo byť menej zaujaté voči začínajúcim osvojiteľom, a dnešní používatelia môžu alebo nemusia byť skorým osvojiteľom zajtrajška.



Nebude obmedzené množstvo bitcoinov?



Bitcoin je unikátny v tom, že sa vytvorí len 21 miliónov bitcoinov. Toto však nikdy nebude obmedzené, pretože transakcie môžu byť denominované v menších podjednotkách bitovej mince, napríklad v bitoch - v 1 Bitcoin je 1 000 000 bitov. Bitciny môžu byť rozdelené až na 8 desatinných miest (0.000 000 01) a potenciálne aj na menšie jednotky, ak sa to v budúcnosti bude vyžadovať v dôsledku zníženia priemernej veľkosti transakcie.



Bude Bitcoin nepatrí do deflačnej špirály?



Deflačná špirálová teória hovorí, že ak sa očakáva pokles cien, ľudia budú kupovať nákupy do budúcnosti, aby mohli profitovať z nižších cien. Tento pokles dopytu spôsobí, že obchodníci znížia svoje ceny, aby sa pokúsili stimulovať dopyt, zhoršili problém a viedli k ekonomickej depresii.



Hoci táto teória je populárny spôsob, ako ospravedlniť infláciu centrálnych bankárov, nezdá sa, že by to vždy platilo a je považované za sporné medzi ekonómami. Spotrebná elektronika je jedným príkladom trhu, kde ceny neustále klesajú, ale nie sú v depresii. Podobne, hodnota bitcoins vzrástla v priebehu času a napriek tomu sa spolu s ním dramaticky rozrástla aj veľkosť ekonomiky Bitcoin. Vzhľadom na to, že hodnota obeživa aj veľkosť jej ekonomiky začali v roku 2009 nula, Bitcoin je protipriamilová teória, ktorá ukazuje, že to musí byť niekedy nesprávne.



Bez ohľadu na to Bitcoin nie je navrhnutý ako deflačná mena. Je presnejšie povedať, že Bitcoin je určený na nafukovanie v prvých rokoch a v neskorších rokoch sa stáva stabilným. Jediný čas, kedy klesne množstvo bitcoin v obehu, ak ľudia neopatrne strácajú peňaženky tým, že nevytvoria zálohy. So stabilnou menovou základňou a stabilnou ekonomikou by mala hodnota meny zostať rovnaká.



Nie je špekulácia a volatilita problémom pre spoločnosť Bitcoin?



Ide o situáciu s kuraťanmi a vajíčkami. Aby sa cena bitcoinu stabilizovala, musí sa rozvíjať veľké hospodárstvo s viacerými podnikmi a používateľmi. V záujme rozvoja veľkého hospodárstva sa podniky a používatelia budú snažiť o cenovú stabilitu.



Našťastie volatilita neovplyvňuje hlavné prínosy systému Bitcoin ako platobného systému na prevod peňazí z bodu A do bodu B. Podnikom je možné okamžite konvertovať platby bitovej platby na miestnu menu, čo im umožňuje profitovať z výhod Bitcoinu bez podlieha kolísaniu cien. Keďže Bitcoin ponúka veľa užitočných a jedinečných funkcií a vlastností, mnohí používatelia sa rozhodnú použiť Bitcoin. S takýmito riešeniami a stimulmi je možné, že spoločnosť Bitcoin vyrastie a bude sa rozvíjať do takej miery, v ktorej sa obmedzí cenová volatilita.



Čo ak niekto vykúpi všetky existujúce bitky?



Iba zlomok bitcoinov, ktoré boli doteraz vydané, sa nachádza na burzových trhoch na predaj. Bitcoin trhy sú konkurenčné, čo znamená, že cena bitcoin bude stúpať alebo klesať v závislosti na ponuke a dopyte. Navyše, nové bitky budú naďalej vydávané už desaťročia. Preto ani ten najdôležitejší kupujúci nemohol kúpiť všetky existujúce bitky. Táto situácia však nenasvedčuje tomu, že trhy nie sú citlivé na cenovú manipuláciu; stále nepotrebuje značné množstvo peňazí na presun tržnej ceny hore alebo dole, a preto Bitcoin ostáva nestálým majetkom.



Čo keď niekto vytvára lepšie digitálne menu?



To sa môže stať. Pre túto chvíľu, Bitcoin zostáva zďaleka najpopulárnejším decentralizovanú virtuálna mena, ale tam môže byť žiadna záruka, že to bude udržať túto pozíciu. Už existuje rad alternatívnych mien inšpirovaných Bitcoin. Je však zrejme správne predpokladať, že by bolo potrebné významné zlepšenie na novú menu predbehnúť Bitcoin, pokiaľ ide o zavedené trhu, aj keď to je stále nepredvídateľná. Bitcoin by tiež mohla teoreticky prijať zlepšenie konkurenčnej meny tak dlho, kým sa nezmení základnej časti protokolu.



Čo je ťažba Bitcoin?



Mining je proces trávenia výpočtový výkon pre spracovanie transakcií, zabezpečenia siete, a aby všetci v systéme synchronizované dohromady. To môže byť vnímané ako dátového centra Bitcoin okrem toho, že bol navrhnutý tak, aby bol plne decentralizované s baníkmi pôsobiace vo všetkých krajinách a bez individuálnej mať kontrolu nad siete. Tento proces so označuje ako "dolovanie" ako analógia k ťažbe zlata, pretože to je tiež dočasný mechanizmus použitá na udelenie nových bitcoins. Na rozdiel od ťažby zlata, avšak výťažok Bitcoin poskytuje odmenu výmenou za užitočných služieb potrebných pre prevádzku bezpečný platobný siete. Ťažba bude ešte po vydaní posledného Bitcoin potreby.



Ako sa ťažba Bitcoin funguje?



Ktokoľvek sa môže stať Bitcoin baník spustením softvér s špecializovaný hardvér. Ťažobné softvér načúva transakcií vysielaných prostredníctvom základe vzájomného to- peer siete a vykonáva príslušné úlohy spracovať a potvrdiť tieto transakcie. Bitcoin baníkov vykonávať túto prácu, pretože môžu získať transakčné poplatky platené užívateľovi k rýchlejšiemu spracovaniu transakcií, a novo vytvorené bitcoins vydané do existencie podľa pevne stanoveného vzorca.



Pre nových obchody, ktoré majú byť potvrdené, je potrebné byť zahrnuté v bloku spolu s matematického dôkazu práce. Tieto dôkazy sú veľmi ťažké vytvárať, pretože neexistuje žiadny spôsob, ako vytvoriť im inak ako snažia miliardy operácií za sekundu. To si vyžaduje baníkov vykonávať tieto výpočty pred ich bloky sú prijímané zo siete a pred tým, než sú odmenení. Stále viac ľudí začať ťažiť, že je ťažké nájsť platné bloky automaticky zvýši o sieti, aby zabezpečili, že priemerný čas nájsť blok zostáva rovná 10 minút. Výsledkom je, že ťažba je veľmi konkurencieschopný podnik, kde žiadna jednotlivá baník môže kontrolovať, čo je zahrnuté v blokovom reťazci.



Dôkaz práca je tiež navrhnutý tak, aby nezávisle na predchádzajúcu blok vynútiť chronologický kladkostroja. Tým je exponenciálne ťažké zvrátiť predchádzajúce transakcie, pretože to vyžaduje, aby prepočet dokladov o prácu všetkých následných blokov. Ak sú dva bloky nájdené v rovnakej dobe, baníci pracovať na prvom bloku, ktoré dostávajú a prejsť na najdlhšieho reťazca blokov, akonáhle sa zistí, že ďalší blok. To umožňuje výťažok na zabezpečenie a udržanie globálnej konsenzus založený na výpočtový výkon.



Bitcoin baníci nie sú ani schopné podvádzať tým, že zvýši svoje vlastné vernostné ani procesné podvodné transakcie, ktoré by mohli poškodit sieť Bitcoin, pretože všetky uzly Bitcoin by odmietnuť akýkoľvek blok, ktorý obsahuje neplatné údaje podľa pravidiel protokolu Bitcoin. V dôsledku toho je sieť zostanú v bezpečí, aj keď nie všetci baníci Bitcoin možno dôverovať.



Nie je Bitcoin výťažok plytvanie energiou?



Utrácať energiu na zabezpečenie a prevádzkovanie platobného systému je ťažko odpad. Rovnako ako akékoľvek iné platobné služby, použitie Bitcoin so sebou nesie náklady na spracovanie. Služby nevyhnutné pre prevádzku v súčasnosti najrozšírenejších menových systémov, ako sú banky, kreditné karty, a obrnených vozidiel, tiež používajú veľa energie. Aj keď na rozdiel od Bitcoin, ich celková spotreba energie nie je transparentný a nemôže byť tak ľahko merať.



Bitcoin mining bol navrhnutý tak, aby sa stal viac optimalizovaný v priebehu času s špecializovaný hardvér spotrebováva menej energie a prevádzkové náklady ťažby by mali byť aj naďalej zodpovedá dopytu. Kedy ťažba Bitcoin príliš konkurencieschopný a menej ziskové, niektorí baníci rozhodnú ukončiť svoju činnosť. Navyše všetka energia vynaložená ťažba sa nakoniec premieňa na teplo, a najziskovejšie baníci budú tí, ktorí dali toto teplo dobre využiť. Optimálne efektívna ťažba sieť je ten, ktorý nie je v skutočnosti konzumovať žiadnu ďalšiu energiu. Aj keď je to ideálne, ekonomika ťažby sú také, že baníci individuálne snažiť k nemu.



Ako výťažok pomôže bezpečnejšie Bitcoin?



Ťažobné zodpovedá vytvorenie konkurenčnej lotérie, že je veľmi ťažké pre každého, kto sa postupne pridávať nové bloky transakcií do kladkostroja. To chráni neutralitu siete tým, že bráni akúkoľvek osobu od získania možnosť blokovať určité transakcie. To tiež zabraňuje akúkoľvek osobu od výmene dielov kladkostroja vrátiť vlastné minú, ktoré by mohli byť použité na oklamať ostatným užívateľom. Ťažobné robí to exponenciálne ťažšie zvrátiť minulé transakcie vyžadujúce prepis všetkých blokov po tejto transakcii.



Čo potrebujem začať opäť ťažiť?



V počiatkoch Bitcoin, niekto mohol nájsť nový blok s využitím procesora svojho počítača. Ako viac a viac ľudí začalo ťažbou, obtiažnosť nachádzanie nových blokov výrazne zvýšila až k bodu, kde jediným nákladovo efektívny spôsob ťažby dnes používa špecializovaný hardvér. Môžete navštíviť BitcoinMining.com pre viac informácií.



Je Bitcoin bezpečné?



Technológia Bitcoin - protokol a kryptografia - má silný záznam zabezpečenia trate, a sieť Bitcoin je pravdepodobne najväčší distribuovaný počítačový projekt na svete. Bitcoin je najbežnejší zraniteľnosť je v užívateľskej chyby. Bitcoin peňaženky súbory, ktoré ukladajú potrebné súkromné ​​kľúče možno omylom zmazané, stratené alebo ukradnuté. To je celkom podobné fyzické hotovosti uložené v digitálnej podobe. Našťastie, užívatelia môžu využívať zvukové bezpečnostné postupy na ochranu svojich peniaze alebo užívanie služieb poskytovateľa, ktoré ponúkajú dobrú úroveň zabezpečenia a poistenie proti krádeži alebo strate.

bezplatný online generátor bitcoin


Nebol Bitcoin bol napadnutý v minulosti?



Pravidlá protokolu a kryptografia používa pre Bitcoin stále pracujú rokov po svojom vzniku, čo je dobré znamenie, že koncept je dobre navrhnutý. Avšak, bezpečnostné chyby boli nájdené a fixované v priebehu času v rôznych implementáciách softvéru. Rovnako ako akékoľvek iné formy softvéru, bezpečnosť softwaru Bitcoin závisí na rýchlosti, s ktorou sa nachádzajú a pevné problémy. Čím viac tieto otázky sú objavené, tým viac Bitcoin získava zrelosti.



Tam sú často mylné predstavy o krádeží a narušenia bezpečnosti, ktoré sa stali na rôznych burzách a podniky. Hoci tieto udalosti sú nešťastné, nikto z nich sa týkajú Bitcoin že sama bola hacknut alebo naznačovať inherentné nedostatky v Bitcoin; rovnako ako bankové lúpeže, neznamená, že je ohrozená dolár. Avšak, to je presnejšie povedať, že je potreba kompletná sada osvedčených postupov a intuitívne riešenie zabezpečenia, ktoré dávajú užívateľom lepšiu ochranu ich peňazí, a znížiť celkovú riziko krádeže a straty. V priebehu posledných niekoľkých rokov, tieto bezpečnostné prvky boli rýchlo vyvíja, ako je šifrovanie peňaženku, off-line peňaženky, peňaženky hardvér a bytovom podpis transakcií.

zarobiť bitcoin



Užívatelia môžu dohovoriť proti Bitcoin?



Nie je možné zmeniť protokol Bitcoin tak ľahko. Ľubovoľného klienta Bitcoin ktorá nespĺňa podľa rovnakých pravidiel nemožno uplatniť svoje vlastné pravidlá týkajúce sa iných užívateľov. Podľa aktuálnej špecifikácie, double výdavky nie je možné na rovnakom bloku reťazci, a ani trávia bitcoins bez platného podpisu. Z tohoto dôvodu nemožno generovať nekontrolované množstvo bitcoins zo vzduchu, strávi ďalšie prostriedky používateľov, korupčné sieť, alebo niečo podobné.



Avšak silné baníci mohli ľubovoľne rozhodnúť blokovať alebo vzad posledné transakcie. Väčšina užívateľov môže tiež vyvinúť tlak na niektoré zmeny, ktoré majú byť prijaté. Vzhľadom k tomu, Bitcoin pracuje správne iba s kompletným konsenzu medzi všetkých užívateľov, zmena protokolu môže byť veľmi ťažké a vyžaduje absolútnu väčšinu užívateľov, aby prijali zmeny v takým spôsobom, že ostatní užívatelia majú takmer žiadna možnosť, než nasledovať. Ako všeobecné pravidlo, že je ťažké si predstaviť, prečo by každý užívateľ Bitcoin rozhodnú prijať akúkoľvek zmenu, ktorá by mohla ohroziť ich vlastné peniaze.



Je Bitcoin náchylné k kvantovej práce na počítači?



Áno, väčšina systémov spoliehajú na kryptografiu sú všeobecne, vrátane tradičných bankových systémov. Avšak, kvantové počítače ešte neexistujú a pravdepodobne nebude nejakú dobu. V prípade, že kvantová práca na počítači by mohol byť bezprostredná hrozba pre Bitcoin, protokol by mohol byť aktualizovaný použiť post-kvantovej algoritmy. Vzhľadom k tomu, že je dôležité, že takáto aktualizácia bude mať, možno bezpečne predpokladať, že by bolo veľmi preskúmané vývojári a prijatý všetkými užívateľmi Bitcoin.



Čo keď som mal ďalšie otázky týkajúce sa Bitcoin?



Tri skvelé miest, kde môžete získať odpovede na svoje otázky sú BitcoinTalk Forum v BitcoinTalk.org sa Bitcoin sub-Reddit v Reddit.com/r/bitcoin a Bitcoin Stack Exchange na Bitcoin.StackExchange.com.





automatictronprofits -surgreen
Powered by ConvertriPowered by Convertri