gauti bitcoin



DEPOZITAS

Atšaukti

nemokamas internetinis bitino generatorius

Dalyvaukite mūsų savaitinių loterijų lenktynėse ir laimėkite didelius prizus!

Gaukite 2 nemokamus loterijos bilietus už kiekvieną NEMOKAMAI BTC žaidimą, kurį atliksite, 1 bilietą už kiekvieną ritinį, kurį atliksite, ir 1 bilietą už kiekvieną 0.00001000 BTC, kurį žaidžiate MULTIPLY BTC žaidime!

Ši loto kokybė yra gerbiama!

LAIKOTARPIO LAIKAS 177
JŪSŲ BILIETAI

IŠ VISO bilietų



WIN CHANCE



PIRKTI LOTERIJOS BILIETUS

Bilietų skaičius

KAINOS BILIETOJE

VISAS KIEKIS

OLDER

NEWER

LOTTERY ROUND 177 ENDS IN

ANKSTESNIEJI AUKŠTOJO NARINIAI

PIRKTI





SVETAINĖS DUK



Kada gausiu mokestį, jei įjungtas automatinis atleidimas?



Jei jūsų paskyroje įgalintas automatinis atėmimas, paskyros likutis bus sekmadienis: PENDING (jei jis yra didesnis nei minuso nurašymo suma), o jūs galėsite pamatyti tai skyriuje PAYING PAYOUT nemokamame BTC puslapyje. Netrukus bus greitai nusiųstas į jūsų "Bitcoin" piniginę. Jei gavote el. Pašto adresą, susietą su jūsų sąskaita, gausite el. Laišką, kuriame bus pranešta apie mokėjimą. Jei norite sužinoti tikslų laiką, kada jūsų balansas vyksta laukiant, spustelėkite mygtuką, kuris yra "NUORODOS" puslapyje "NEMOKAMA BTC", tada spustelėkite AUTO ir pamatysite, kad laikmatis skaičiuojamas iki mokėjimo laiko.



Kaip įjungti "Auto Take off"?



Spustelėję mygtuką, kuris sako "ATIDARYTI" NEMOKAMAI BTC puslapyje, tada spustelėkite AUTO ir pažymėkite langelį šalia AUTOMATINIO ATSISAKYMO. Jei įjungsite automatinį pašalinimą, kai pasibaigs atgalinės atskaitos laikmatis iš dabartinio išmokėjimo ciklo, kitą savaitę gausite mokėjimą.



Kada gausiu sumokėtą sumą, jei aš prašiau ištrinti vadovą?



Jei prašysite neautomatinį pašalinimą, "Bitcoins" bus išsiųstas į jūsų piniginę per 6 valandas nuo prašymo pateikimo.



Kada gausiu sumokėtą sumą, jei pareikalavau iš karto atsiimti?



Jei prašysite nedelsiant atsisakyti, "Bitcoins" bus išsiųsta į jūsų piniginę per 15 minučių nuo prašymo pateikimo.



Kaip galiu pakeisti savo Bitcoin adresą ar el. Pašto adresą?



Paspaudę mygtuką, kuriame yra PROFILE, viršuje esančiame meniu. Galėsite keisti savo el. Pašto adresą tik tuo atveju, jei el. Laiškas, kuris šiuo metu pridedamas prie jūsų paskyros, yra netinkamas arba jis grįžta į mūsų el. Laiškus.



Kur galiu pamatyti mano persiuntimo nuorodą arba mano kreipimąsi?



Paspaudę mygtuką, kuris nurodo REFER viršutiniame meniu.



Kaip nurodyti savo draugus?



Pasidalykite savo persiuntimo nuorodomis su draugais ir paprašykite jų aplankyti ir sukurti paskyrą. Tai darydami jie bus automatiškai pridėti kaip jūsų persiuntimas, ir jūs gausite 50% jų nemokamų btc laimėjimų kaip komisiniai! Niekas nebus išskaičiuotas iš jų sąskaitos, mes mokėsime 50% iš savo kišenės. Jūs taip pat gausite 1 nemokamą bilietą į mūsų savaitinę loteriją kiekvieną kartą, kai jūsų draugas žaidžia nemokamą ritinį! Jei nežinote, kaip gauti nuorodą dėl persiuntimo, žr. Anksčiau pateiktą klausimą.



Aš praradau / noriu iš naujo nustatyti slaptažodį?



Prašome eiti į prisijungimo puslapį ir spustelėti nuorodą "Pamirštas slaptažodis" prisijungimo laukelyje.



Kodėl "Bitcoins", kurį galite laimėti, suma nuolat keičiasi?



Bitėnų, kuriuos galite laimėti NEMOKAMA BTC, kiekis priklauso nuo dabartinės bitino kainos, o didžiausias prizas yra 200 JAV dolerių, o kiti prizai yra proporcingi. Taigi, kai bitcoino kaina mažėja, bičetiniuose skaičiuojami atlygio dydžiai didėja, o atvirkščiai - tiesa. Taigi, neatsižvelgiant į dabartinę bitino kainą, turėsite sąžiningą galimybę laimėti 200 dolerių biksinu kiekvieno ritinio.



Ar galite pakeisti jau išsiųstą mokėjimą?



Deja, "bitcoin" mokėjimai yra negrįžtami, todėl, kai mokėjimas buvo išsiųstas, negalime to grąžinti. Prieš prašydami mokėjimą arba įgalinti automatinį pašalinimą, turite užtikrinti, kad teisingas pašalinimo adresas nurodytas PROFILE puslapyje.



Kur galiu patikrinti savo veiklą šioje svetainėje?



nemokama bitinezė kiekvieną valandą

Spustelėję STATS aukščiau esančiame meniu, tada - ASMENINĖS STATUSOS.



Kaip galiu saugoti savo sąskaitą?



Naudodami tvirtą slaptažodį nenaudokite to paties slaptažodžio kitoje svetainėje ir nenaudodami savo slaptažodžio su niekuo kitam. Norėdami kurti ir saugoti savo slaptažodžius, rekomenduojame naudoti slaptažodžių tvarkytuvę, pvz., "LastPass". Jei nenaudosite šios saugumo praktikos ir jūsų paskyra bus įsilaužta, mes negalėsime jums padėti.





Bitcoin yra novatoriškas mokėjimo tinklas ir naujos rūšies pinigai.



"Bitcoin" naudoja "peer-to-peer" technologijas, kad veiktų be centrinės valdžios ar bankų; sandorių valdymas ir bitcoinų išleidimas kolektyviai atliekamas tinklu. Bitcoinas yra atviras šaltinis; jo dizainas yra viešas, niekas neturi arba nekontroliuoja "Bitcoin", ir kiekvienas gali dalyvauti. Per daugybę unikalių savybių "Bitcoin" leidžia naudotis įdomiais būdais, kurių negalima taikyti jokiai ankstesnei mokėjimo sistemai.



Kaip veikia Bitcoin?



Vartotojų požiūriu "Bitcoin" yra ne kas kita, kaip mobilioji programa ar kompiuterinė programa, teikianti asmeninę "Bitcoin" piniginę ir leidžianti vartotojui siųsti ir gauti bitkinus su jais. Taip Bitcoin veikia daugeliui vartotojų.



Už scenų Bitcoin tinklas dalijasi viešąja knyga, pavadinta "blokų grandine". Šioje knygyne yra kiekvienas kada nors apdorotas sandoris, leidžiantis vartotojo kompiuteriui patikrinti kiekvieno sandorio galiojimą. Kiekvieno sandorio autentiškumą saugo siuntimo adresams atitinkantys skaitmeniniai parašai, leidžiantys visiems vartotojams visiškai kontroliuoti, kaip siųsti bitkus iš savo Bitcoin adresų. Be to, kiekvienas gali apdoroti sandorius naudodamasis specializuotos techninės įrangos skaičiavimo galia ir uždirbti už šią paslaugą už bitkoinus. Tai dažnai vadinama "kasyba". Norėdami sužinoti daugiau apie "Bitcoin", galite kreiptis į skirtą puslapį ir originalų dokumentą.



Kas sukūrė Bitcoin?



"Bitcoin" yra pirmasis koncepcijos, vadinamos "kriptografinės valiutos", įgyvendinimas, kurį 1998 m. Wei Dai pirmą kartą aprašė "cypherpunks" sąraše, nurodydamas idėją apie naują pinigų formą, kuri naudoja kriptografiją, kad kontroliuotų jos kūrimą ir sandorius, o ne centrinė institucija. Pirmoji "Bitcoin" specifikacija ir koncepcijos įrodymas buvo paskelbta Satoshi Nakamoto kriptografijos sąraše. Satoshi paliko šį projektą 2010 m. Pabaigoje, be to, jis daug neatspindėjo apie save. Nuo to laiko bendruomenė išaugo eksponentiškai su daugybe "Bitcoin" kūrėjų.



Satoshi anonimiškumas dažnai kelia nepagrįstą susirūpinimą, daugelis iš kurių yra susiję su nesupratimu apie atvirojo kodo Bitcoin pobūdį. Bitcoin protokolas ir programinė įranga yra skelbiami atvirai, o bet koks kūrėjas visame pasaulyje gali peržiūrėti kodą arba sukurti savo modifikuotą "Bitcoin" programinės įrangos versiją. Kaip ir dabartiniai kūrėjai, Satoshi įtaka apsiribojo kitais priimtais pakeitimais, todėl jis nekontroliavo Bitcoin. Tokiu atveju Bitcoin išradėjo tapatybė šiandien tikriausiai yra tokia pat aktuali kaip asmens, kuris išrado popierių, tapatybė.

nemokamas internetinis bitino generatorius



Kas kontroliuoja "Bitcoin" tinklą?



Niekas neturi "Bitcoin" tinklo, kaip niekas neturi elektroninio pašto technologijos. "Bitcoin" kontroliuoja visi "Bitcoin" vartotojai visame pasaulyje. Nors kūrėjai tobulina programinę įrangą, jie negali priversti keisti Bitcoin protokolo, nes visi vartotojai gali pasirinkti, kokią programinę įrangą ir versiją jie naudoja. Siekiant išlaikyti suderinamumą tarpusavyje, visiems vartotojams reikia naudoti programinę įrangą, atitinkančią tas pačias taisykles. "Bitcoin" gali dirbti tik tada, kai visi vartotojai yra visiškai sutarę. Todėl visi vartotojai ir kūrėjai turi didelę paskatą apsaugoti šį sutarimą.



Ar "Bitcoin" žmonės tikrai naudojo?



Taip. "Bitcoin" naudojasi vis daugiau įmonių ir asmenų. Tai apima plytų ir skiedinio įmones, tokias kaip restoranai, butai, advokatų kontoros ir populiarios internetinės paslaugos, pvz., "Namecheap", "WordPress" ir "Reddit". Nors Bitcoin išlieka palyginti naujas reiškinys, jis sparčiai auga. 2013 m. Rugpjūčio pabaigoje visų apyvartoje esančių bitino produktų vertė viršijo 1,5 mlrd. JAV dolerių, o bikotų kaštai buvo keičiami kasdien milijonais dolerių.



Kaip vienas įsigyja bitino?



Kaip mokėjimas už prekes ar paslaugas.

Įsigykite bitukinus Bitcoin mainuose.

Keiskite bitkinus su kažkuo šalia tavęs.

Užsiimkite biktinėmis konkurencingomis kasybomis.



Nors gali būti įmanoma rasti asmenis, kurie nori parduoti biktinus mainais už kreditinę kortelę arba PayPal mokėjimą, dauguma mainų neleidžia finansuoti šių mokėjimo metodų. Taip atsitiko dėl to, kad kas nors perka "BitCoins" naudodamas "PayPal", o vėliau pakeičia pusę sandorio. Tai dažniausiai vadinama grąžinimo grąžinimu.



Kaip sunku sumokėti "Bitcoin"?



Bitcoin mokėjimai yra lengviau atlikti negu debeto arba kredito kortelių pirkimai, ir juos galima gauti be prekybos sąskaitos. Mokėjimai atliekami iš "Piniginės" programos kompiuteryje ar išmaniajame telefone, įvesdami gavėjo adresą, mokėjimo sumą ir paspausdami siuntimą. Kad būtų lengviau įvesti gavėjo adresą, daugelis piniginių gali gauti adresą nuskaitydami QR kodą arba palietę du telefonus kartu su NFC technologija.



Kokie yra Bitcoin privalumai?



Mokesčių laisvė - bet kuriuo metu galite bet kuriuo metu nusiųsti ir gauti bet kokią pinigų sumą bet kurioje pasaulio vietoje. Nėra banko atostogų. Nėra sienų. Nustatytos ribos nėra. "Bitcoin" leidžia savo vartotojams visiškai kontroliuoti savo pinigus.

Labai žemi mokesčiai - "Bitcoin" mokėjimai šiuo metu tvarkomi nemokamai arba labai mažais mokesčiais. Vartotojai gali įtraukti mokesčius su operacijomis, kad gautų prioritetinį apdorojimą, todėl greitesnis tinklo patvirtinimas apie sandorius. Be to, prekybos procesoriai egzistuoja, siekiant padėti prekybininkams tvarkyti sandorius, konvertuoti biktinus į fiat valiutą ir kasdien deponuoti lėšas tiesiogiai į prekybininkų banko sąskaitas. Kadangi šios paslaugos yra pagrįstos "Bitcoin" paslauga, jos gali būti siūlomos žymiai mažesniems mokesčiams nei "PayPal" ar kredito kortelių tinkluose.

Prekybininkams mažesnė rizika. Bitcoin sandoriai yra saugūs, negrįžtami ir juose nėra vartotojo ar asmeninės informacijos. Tai apsaugo prekybininkus nuo nuostolių, sukeltų sukčiavimu ar apgaulingais grąžinimais, ir nereikia laikytis PCI. Prekybininkai gali lengvai išplėsti į naujas rinkas, kuriose nėra kredito kortelių arba sukčiavimo atvejai yra nepriimtinai dideli. Grynieji rezultatai yra mažesni mokesčiai, didesnės rinkos ir mažiau administracinių išlaidų.

Saugumas ir kontrolė - "Bitcoin" vartotojai visiškai kontroliuoja savo sandorius; prekiautojams neįmanoma įpareigoti nepageidaujamų ar nepastebimų mokesčių, kaip tai gali atsitikti ir su kitais mokėjimo būdais. Bitcoin mokėjimai gali būti atliekami be asmeninės informacijos, susietos su sandoriu. Tai suteikia didelę apsaugą nuo tapatybės vagystės. Bitcoin vartotojai taip pat gali apsaugoti savo pinigus atsargine kopija ir šifravimu.

Skaidrus ir neutralus - visa informacija apie Bitcoin pinigų pasiūlą yra lengvai prieinama bloko grandinėje, kad kas nors galėtų patikrinti ir naudoti realiuoju laiku. Nė vienas asmuo ar organizacija negali kontroliuoti ar manipuliuoti Bitcoin protokolu, nes jis yra kriptografiškai saugus. Tai leidžia manyti, kad "Bitcoin" pagrindas yra visiškai neutralus, skaidrus ir nuspėjamas.



Kokie yra Bitcoin trūkumai?



Priėmimo laipsnis - daugelis žmonių vis dar nežinojo apie Bitcoin. Kiekvieną dieną daugiau įmonių priima bitcoinus, nes jie nori tokio pranašumo, tačiau sąrašas yra mažas ir vis tiek reikia augti, kad būtų galima pasinaudoti tinklo efektais.

Kintamumas. Bendroji apyvartoje esančių bitino kiekių vertė ir įmonių, naudojančių Bitcoin, skaičius vis dar yra labai mažas, palyginti su tuo, kas gali būti. Todėl santykinai nedideli įvykiai, sandoriai ar verslo veikla gali žymiai paveikti kainą. Teoriškai šis nepastovumas sumažės, nes "Bitcoin" rinkos ir technologijos bręsta. Niekada anksčiau pasaulis nematė pradinės valiutos, taigi tikrai sunku (ir įdomu) įsivaizduoti, kaip ji išaugs.

Nuolatinis tobulinimas - "Bitcoin" programinė įranga vis dar yra beta versijoje, kurioje yra daug nebaigtų aktyvios plėtros funkcijų. Sukurtos naujos priemonės, funkcijos ir paslaugos, kad Bitcoin būtų saugesnis ir prieinamas masėms. Kai kurie iš jų vis dar nėra pasiruošę visiems. Dauguma "Bitcoin" įmonių yra naujos ir vis tiek neteikia draudimo. Apskritai Bitcoinas dar brandinamas.



Kodėl žmonės pasitiki Bitcoin?



Didžioji dalis "Bitcoin" pasitikėjimo kyla iš to, kad jai nereikia jokio pasitikėjimo. Bitcoinas yra visiškai atviras ir decentralizuotas. Tai reiškia, kad kiekvienas gali bet kuriuo metu pasiekti visą pradinį kodą. Todėl kiekvienas pasaulio kūrėjas gali tiksliai patikrinti, kaip veikia "Bitcoin". Visi sandoriai ir biktinai, kuriuos išleido egzistavimas, gali būti skaidriai konsultuojami bet kuriuo metu realiuoju laiku. Visi mokėjimai gali būti atlikti be trečiosios šalies, o visa sistema yra apsaugota labai išreikštais kriptografiniais algoritmais, pvz., Naudojamais internetinei bankininkystei. Jokia organizacija ar asmuo negali kontroliuoti "Bitcoin", o tinklas išlieka saugus, net jei ne visi jo vartotojai gali būti patikimi.



Ar galiu užsidirbti pinigų su Bitcoin?



Jūs neturėtumėte tikėtis, kad turtingas Bitcoin ar bet kokia nauja technologija. Visada svarbu būti atsargiems dėl visko, kas skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa ar nepažeistų pagrindinių ekonominių taisyklių.



Bitcoin yra auganti inovacijų erdvė ir yra verslo galimybių, kurios taip pat apima riziką. Nėra garantijos, kad "Bitcoin" ir toliau augs, nors iki šiol ji vystėsi labai sparčiai. Investicijos į laiką ir išteklius, susijusius su bet kokiu Bitcoin reikalu, reikalauja verslumo. Yra keletas būdų, kaip užsidirbti pinigų su "Bitcoin", pvz., Kasyba, spekuliacija ar naujos įmonės. Visi šie metodai yra konkurencingi ir nėra jokios pelno garantijos. Kiekvienas asmuo turi tinkamai įvertinti išlaidas ir riziką, susijusią su tokiu projektu.



Ar "Bitcoin" yra visiškai virtualus ir nematerialus?



Bitcoinas yra toks pat virtualus kaip ir kredito kortelės, ir internetinės bankininkystės tinklai, kuriuos kasdien naudojasi žmonės. Bitcoinas gali būti naudojamas mokant internetu ir fizinėse parduotuvėse, kaip ir bet kokia kita pinigų forma. Be to, biktinus galima keistis fizine forma, pvz., "Casascius" monetomis, tačiau mokėjimas mobiliuoju telefonu dažniausiai tampa patogesnis. Bitcoin balansai yra saugomi dideliame paskirstytame tinkle, ir niekas negali jų apgaulingai keisti. Kitaip tariant, "Bitcoin" vartotojai turi išskirtinę savo lėšų kontrolę, o bitkinai negali išnykti tik todėl, kad jie yra virtualūs.



Ar Bitcoinas yra anonimas?



"Bitcoin" sukurta taip, kad jos vartotojai galėtų siųsti ir gauti mokėjimus priimtinu privatumo lygiu, taip pat bet kokiu kitu būdu. Tačiau "Bitcoin" nėra anonimiškas ir negali pasiūlyti tokio pat lygio privatumo kaip pinigai. "Bitcoin" naudojimas palieka plačius viešus įrašus. Egzistuoja įvairūs mechanizmai, skirti naudotojų privatumui apsaugoti, ir dar daugiau. Tačiau vis dar reikia nuveikti, kol dauguma Bitcoin vartotojų šias funkcijas naudoja teisingai.



Buvo išreikšti kai kurie rūpesčiai, kad asmeniniai sandoriai Bitcoin gali būti naudojami neteisėtais tikslais. Tačiau verta paminėti, kad "Bitcoin", be abejonės, bus taikomos panašios taisyklės, kurios jau yra galiojančios finansų sistemos viduje. Bitcoinas negali būti daugiau anonimiškas nei grynieji pinigai ir greičiausiai nebus užkirstas kelias atlikti baudžiamuosius tyrimus. Be to, "Bitcoin" taip pat yra skirtas užkirsti kelią įvairiems finansiniams nusikaltimams.



Kas atsitinka, kai biktinai prarandami?



Kai vartotojas praranda savo piniginę, jis pašalina pinigus iš apyvartos. Prarasti biktinai vis dar lieka blokų grandinėje, kaip ir bet kurie kiti bitukai. Tačiau prarasti bitukinai visam laikui lieka nenaudojami, nes niekas negali rasti privataus rakto (-ų), kuris leistų jiems vėl išleisti. Atsižvelgiant į tiekimo ir paklausos įstatymus, kai bus galima įsigyti mažiau bitino, likusios bus didesnės paklausos ir padidės jų vertė.



Ar "Bitcoin" skalė gali tapti pagrindiniu mokėjimo tinklu?



Bitcoin tinklas jau gali apdoroti daug didesnį operacijų skaičių per sekundę nei šiandien. Vis dėlto ji nėra visiškai pasirengusi skleisti pagrindinių kredito kortelių tinklų lygį. Šiuo metu vyksta darbai, skirti panaikinti dabartinius apribojimus, o būsimi reikalavimai yra gerai žinomi. Nuo pat pradžių visi "Bitcoin" tinklo aspektai vyko nepertraukiamo brendimo, optimizavimo ir specializacijos procese, todėl turėtų būti tikimasi, kad tai bus ir ateityje. Kai eismas auga, kiti "Bitcoin" vartotojai gali naudotis lengvaisiais klientais, o visiškas tinklo mazgas gali tapti labiau specializuota paslauga. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. "Wiki" mastelio puslapyje.



Ar Bitcoin teisėtas?



Kiek mums žinoma, daugelyje jurisdikcijų Bitcoin įstatymai nebuvo laikomi neteisėtais. Tačiau kai kurios jurisdikcijos (pvz., Argentina ir Rusija) griežtai riboja ar uždrausti užsienio valiutas. Kitos jurisdikcijos (pvz., Tailandas) gali apriboti tam tikrų subjektų, tokių kaip Bitcoin biržos, licencijavimą.



Įvairios jurisdikcijos reguliuotojai imasi veiksmų, kad asmenims ir įmonėms būtų taikomos taisyklės, kaip integruoti šias naujas technologijas su oficialia reguliuojama finansų sistema. Pavyzdžiui, Finansinių nusikaltimų prevencijos tinklas (FinCEN), Jungtinių Valstijų iždo departamento biuras, išleido neprivalomas gaires, kaip ji apibūdina tam tikras veiklas, susijusias su virtualiomis valiutomis.



Ar Bitcoinas naudingas neteisėtai veiklai?



Bitcoinas yra pinigai, o pinigai visada buvo naudojami ir teisiniams, ir nelegaliems tikslams. Pinigai, kreditinės kortelės ir einamosios bankininkystės sistemos smarkiai pranoksta "Bitcoin" dėl jų panaudojimo nusikalstamumui finansuoti. "Bitcoin" gali duoti daug reikšmingų naujovių mokėjimo sistemose, ir tokių naujovių nauda dažnai laikoma gerokai didesnė už jų galimus trūkumus.



Bitcoinas sukurtas kaip didžiulis žingsnis į priekį, kad pinigai būtų saugesni ir galėtų būti svarbi apsauga nuo daugelio finansinių nusikaltimų. Pvz., Biktinus visiškai neįmanoma padirbti. Vartotojai visiškai kontroliuoja savo mokėjimus ir negali gauti nepatvirtintų mokesčių, pvz., Sukčiavimo kreditinėmis kortelėmis. Bitcoin sandoriai yra negrįžtami ir apsaugoti nuo nesąžiningų atsiskaitymų. Bitcoin leidžia apsaugoti pinigus nuo vagysčių ir nuostolių naudojant labai stiprius ir naudingus mechanizmus, tokius kaip atsarginės kopijos, šifravimas ir daugialypiai parašai.
kaip gauti nemokamus bitino



Buvo išreikšti susirūpinimą, kad "Bitcoin" galėtų būti patrauklesnis nusikaltėliams, nes jis gali būti naudojamas privatiems ir negrįžtamiesiems mokėjimams. Tačiau šios funkcijos jau egzistuoja su grynaisiais ir pavedimais, kurie yra plačiai naudojami ir gerai žinomi. "Bitcoin" naudojimui, be abejonės, bus taikomos panašios taisyklės, kurios jau yra galiojančios finansų sistemos viduje, ir Bitcoin greičiausiai neapsaugos nuo baudžiamųjų tyrimų. Paprastai svarbu, kad svarbūs laimėjimai būtų laikomi prieštaringais, kol jų nauda būtų gerai suprasta. Internetas yra geras pavyzdys tarp daugelio kitų, kurie iliustruoja tai.

uždirbk bitino




Ar galima reguliuoti Bitcoin?



Paprastai "Bitcoin" protokolas negali būti keičiamas be beveik visų jo vartotojų, kurie pasirenka, kokią programinę įrangą jie naudoja. Bandymas priskirti vietos valdžios institucijoms specialias teises į pasaulinio Bitcoin tinklo taisykles nėra praktinė galimybė. Bet turtinga organizacija gali nuspręsti investuoti į kalnakasybos techniką, kad galėtumėte kontroliuoti pusę tinklo skaičiavimo galingumo ir sugebėti blokuoti ar pakeisti naujausius sandorius. Tačiau nėra jokios garantijos, kad jie galėtų išlaikyti šią galią, nes tam reikia investuoti tiek pat, kiek kitų pasaulio kalnakasių.



Vis dėlto galima reguliuoti Bitcoin naudojimą panašiai kaip bet kuris kitas instrumentas. Kaip ir doleris, Bitcoin gali būti naudojamas įvairiems tikslams, kai kurie iš jų gali būti laikomi teisėtais arba ne pagal kiekvienos jurisdikcijos įstatymus. Šiuo atžvilgiu "Bitcoin" nesiskiria nei bet kuris kitas įrankis ar šaltinis, ir kiekvienoje šalyje gali būti taikomos skirtingos taisyklės. Ribojančias taisykles taip pat gali apsunkinti bitino naudojimą, todėl sunku nustatyti, koks procentas naudotojų toliau naudotis technologijomis. Vyriausybė, kuri nuspręs uždrausti Bitcoin, neleistų kurti vidaus verslo ir rinkų, perkelti naujoves į kitas šalis. Reguliatorių uždavinys, kaip ir visada, yra kurti veiksmingus sprendimus, nepažeidžiant naujų sparčiai besivystančių rinkų ir įmonių augimo.



Ką apie Bitcoin ir mokesčius?



Bitcoinas nėra fiat valiuta su teisėta mokėjimo priemone bet kurioje jurisdikcijoje, tačiau dažnai mokestinė prievolė kaupiasi nepriklausomai nuo naudojamos informacijos. Daugelyje skirtingų jurisdikcijų egzistuoja įvairūs teisės aktai, kurie gali sukelti pajamas, pardavimą, darbo užmokesčio fondą, kapitalo prieaugį ar kokią nors kitą mokestinę prievolę, atsiradusią dėl "Bitcoin".



Ką apie Bitcoin ir vartotojų apsaugą?



"Bitcoin" leidžia žmonėms laisvai judėti savo pačių sąlygomis. Kiekvienas vartotojas gali siųsti ir gauti mokėjimus panašiai kaip grynaisiais pinigais, bet jie taip pat gali dalyvauti sudėtingesnėse sutartyse. Keli parašai leidžia tinklui priimti sandorį tik tuo atveju, jei tam tikras skaičius apibrėžtos grupės asmenų sutinka pasirašyti sandorį. Tai leidžia ateityje kurti naujoviškas ginčų tarpininkavimo paslaugas. Tokios paslaugos leistų trečiajai šaliai patvirtinti ar atmesti sandorį, jei kitos šalys nesutaria, nekontroliuojant savo pinigų. Skirtingai nuo grynųjų pinigų ir kitų mokėjimo metodų, "Bitcoin" visuomet palieka viešą įrodymą, kad įvyko sandoris, kuris potencialiai gali būti naudojamas siekiant pasinaudoti nesąžiningomis įmonėmis.



Taip pat verta paminėti, kad nors prekiautojai paprastai priklauso nuo jų viešosios reputacijos, kad galėtų likti versle ir mokėti savo darbuotojus, jie neturi tokios pačios informacijos, kai susiduria su naujais vartotojais. Kaip veikia "Bitcoin", galima apsaugoti asmenis ir įmones nuo apgaulingų mokėjimų grąžinimo, tuo pačiu suteikiant vartotojui galimybę pasirinkti didesnę apsaugą, kai jie nenori pasitikėti konkrečiu prekybininku.



Kaip sukurti bitkinai?



Naujus bitkus sukuria konkurencingas ir decentralizuotas procesas, vadinamas "kasyba". Šis procesas susijęs su tuo, kad paslaugas teikia asmenys už atlygį. "Bitcoin" kalnakasiai tvarko sandorius ir užtikrina tinklo naudojimą specializuota įranga ir mainais renka naujus bitukinus.



Bitcoin protokolas suprojektuotas taip, kad nauji bitukai būtų sukurti fiksuotu greičiu. Dėl to "Bitcoin" išgauna labai konkurencingą verslą. Kai prie tinklo prisijungia daugiau kalnakasių, tampa vis sunkiau gauti pelno, o kalnakasiai turi siekti efektyvumo, kad sumažintų savo veiklos išlaidas. Nei centrinė institucija, nei kūrėjas neturi įgaliojimų valdyti ar manipuliuoti sistema norėdami padidinti savo pelną. Kiekvienas Bitcoin mazgas pasaulyje atmes viską, kas neatitinka taisyklių, kurias ji tikisi, kad sistema seka.



Bitukai gaminami mažėjant ir nuspėjamai. Kiekvienais metais sukurtų naujų bitkuinų skaičius automatiškai sumažėja perpus, kol bittiino išleidimas visiškai sustabdomas iš viso 21 milijono biktinukų. Šiuo metu Bitcoin kalnakasių tikriausiai bus remiamas tik daugybė nedidelių sandorių mokesčių.



Kodėl bitukinai turi vertę?



Bitukai turi vertę, nes jie yra naudingi kaip pinigų forma. Bitcoin turi pinigų savybes (ilgaamžiškumą, perkeliamumą, pakeičiamumą, trūkumą, dalijimąsi ir atpažįstamumą), pagrįstą matematikos savybėmis, o ne pasikliauna fizinėmis savybėmis (pvz., Auksu ir sidabru) arba pasitikėjimu centrinės valdžios institucijomis (pvz., Fiat valiutomis). Trumpai tariant, Bitcoin remia matematika. Naudodamiesi šiomis savybėmis, viskas, ko reikia pinigų formai išlaikyti vertę, yra pasitikėjimas ir priėmimas. Bitcoin atveju tai gali būti matuojama didėjančia vartotojų, prekybininkų ir pradedančiųjų baze. Kaip ir visos valiutos atveju, "bitcoino" vertė gaunama tik ir tiesiogiai iš žmonių, norinčių juos priimti kaip mokėjimą.



Kas lemia bitcoino kainą?



Bitcoino kainą lemia pasiūla ir paklausa. Kai paklausa bitinei padidėja, kaina didėja, o kai paklaida sumažėja, kaina mažėja. Apyvartoje yra tik nedaug bitų, o nauji bitukai yra sukurti nuspėjamai ir mažėjančiai, tai reiškia, kad paklausa turi būti tokia infliacija, kad kainos būtų stabilios. Kadangi "Bitcoin" vis dar yra palyginti nedidelė, palyginti su tuo, kas gali būti, ji nepriima didelių pinigų, kad galėtų pakelti rinkos kainą, todėl biktino kaina vis dar yra nepastovi.



Ar bitukai gali tapti beverčiais?



Taip. Istorija yra apsupta valiutomis, kurios nepavyko ir yra nebeaktualios, pvz., Vokietijos markė Veimaro Respublikoje ir neseniai Zimbabvės doleris. Nors ankstesni valiutos trūkumai paprastai būdavo susiję su tokia hiperinfliacija, kuria "Bitcoin" neįmanoma padaryti, visada yra techninių gedimų, konkuruojančių valiutų, politinių problemų ir pan. Galimybės. Kaip pagrindinę nykščio taisyklę, valiuta neturėtų būti laikoma visiškai saugia nuo nesėkmių ar sunkių laikų. Bitcoinas pasirodė esąs patikimas jau nuo pat jo įkūrimo metų, ir Bitcoin gali daug toliau augti. Tačiau niekas negali prognozuoti, kokia ateitis bus Bitcoin.



Ar Bitcoin yra burbulas?



Greitas kainų kilimas nėra burbulas. Dirbtinis pervertinimas, dėl kurio staiga sumažės koregavimas, yra burbulas. Bitcoino kainos svyravo, nes rinka siekia kainų atskleidimo, priežastis, dėl kurios atsiranda šimtų tūkstančių rinkos dalyvių individualūs žmogaus veiksmai. Pasitikėjimo pokyčių priežastys gali būti pasitikėjimo Bitcoin praradimas, didelis skirtumas tarp vertės ir kainos, nesusijęs su Bitcoin ekonomikos pagrindais, padidinta spaudos aprėptis, skatinanti spekuliacinę paklausą, baimė dėl neapibrėžtumo ir senovės neracionalus išpuolis ir godumas .



Ar "Bitcoin" ir "Ponzi" schema?



"Ponzi" schema yra nesąžininga investicinė operacija, kuri grąžina investuotojus iš savo lėšų arba vėlesnių investuotojų sumokėtų pinigų, o ne iš uždirbančių asmenų. Ponzi schemos yra sugadintos paskutinių investuotojų sąskaita, kai nėra pakankamai naujų dalyvių.



"Bitcoin" - tai nemokama programinė įranga, kuriai nėra centrinės valdžios. Todėl niekas negali apgaulingai pateikti pareiškimų dėl investicijų grąžos. Kaip ir kitos pagrindinės valiutos, tokios kaip auksas, JAV doleris, euras, jena ir kt, nėra garantuotos perkamosios galios ir valiutos keitimo kursas laisvai plūsta. Dėl to kyla nestabilumas, kai bitkoinų savininkai gali nenuspėjamai užsidirbti arba prarasti pinigus. Be spekuliacijos, "Bitcoin" taip pat yra mokėjimo sistema su naudingais ir konkurenciniais požymiais, kuriuos naudoja tūkstančiai vartotojų ir įmonių.



Ar "Bitcoin" nesąžiningai nesinaudoja ankstyvaisiais besimokančiaisiais?



Kai kurie pirmieji įpėdiniai turi daug bitkino, nes jie rizikavo ir investavo laiką ir išteklius į nepatvirtintas technologijas, kurias niekas netapdavo panaudoti, ir tai buvo daug sunkiau tinkamai užtikrinti. Daugelis ankstyvųjų pritaikiusių daugybę bitino išleido daug kartų, kol jie tapo vertingi, arba nupirko tik nedidelius kiekius ir nepadarė didelių pelnų. Nėra jokios garantijos, kad bitcoino kaina padidės arba sumažės. Tai labai panašus į ankstyvojo paleidimo investicijas, kurios gali būti vertingos naudingumo ir populiarumo dėka, arba tiesiog niekada nesibaigs. Bitcoinas vis dar yra kūdikiams, ir jis buvo sukurtas labai perspektyviai; sunku įsivaizduoti, kaip jis gali būti mažiau orientuotas į ankstyvųjų įtvirtinimų dalyvius, o šiandieniniai vartotojai gali būti ar net nebus pirmieji rytdienos vartotojai.



Ar neapsiribojama riboto bitų kiekio suma?



Bitcoin yra unikalus tuo, kad kada tik bus sukurta 21 milijonas bitkino. Tačiau tai niekuomet nebus senaties, nes sandorius galima išreikšti mažesniuose bitcoino subvienetuose, pvz., Bituose - 1 bitų vienete yra 1 000 000 bitų. Bitukus galima suskirstyti iki 8 skaitmenų po kablelio (0.000.000 01) ir potencialiai net mažesnių vienetų, jei to reikės ateityje, kai sumažės vidutinis sandorio dydis.



Ar Bitcoinas nepateks į defliacinę spiralę?



Defliacijos spiralės teorija sako, kad jei tikimasi, kad kainos sumažės, žmonės perkels į ateitį, kad gautų naudos iš mažesnių kainų. Toks paklausos sumažėjimas savo ruožtu paskatins prekybininkus sumažinti savo kainas, kad išbandytų ir skatintų paklausą, blogintų problemą ir sukeltų ekonomikos nuosmukį.



Nors ši teorija yra populiarus būdas pateisinti infliaciją tarp centrinių bankų, tačiau atrodo, kad ji visada išlieka teisinga ir ekonomistų nuomone yra prieštaringa. Vartotojų elektronika yra vienas iš rinkos pavyzdžių, kur kainos nuolat kris, bet depresija nėra. Panašiai, bitcoinų vertė per tam tikrą laiką išaugo, bet kartu su Bitcoin ekonomika taip pat labai išaugo. Kadangi 2009 m. Valiutos vertė ir jos ekonomikos dydis prasidėjo nuo nulio, Bitcoin yra teorijos pavyzdys, rodantis, kad kartais tai gali būti klaidinga.



Nepaisant to, "Bitcoin" nėra skirtas defliacinei valiutai. Tikslingiau teigti, kad "Bitcoin" yra skirtas pirmuosius metus išpūsti ir pastaraisiais metais tapti stabilus. Vienintelis atvejis, kai bus sumažintas apyvartoje esančių bitino kiekis, yra tai, kad žmonės neatsargiai praranda savo pinigines, nepadarę atsarginių kopijų. Turint stabilią pinigų bazę ir stabilią ekonomiką, valiutos vertė turėtų likti tokia pati.



Ar ne spekuliacija ir nepastovumas Bitcoin problema?



Tai yra vištienos ir kiaušinių padėtis. Kad bitino kainos turėtų stabilizuotis, reikia plėtoti didžiulę ekonomiką, kurioje būtų daugiau verslo ir vartotojų. Norint plėtoti didelę ekonomiką, įmonės ir vartotojai siekia kainų stabilumo.



Laimei, nepastovumas neturi įtakos pagrindinėms Bitcoin kaip mokėjimo sistemos teikiamoms išmokoms, perkeliant pinigus iš A taško į B tašką. Įmonėms yra įmanoma nedelsiant konvertuoti bituminių mokėjimų į savo vietinę valiutą, leidžiančios jiems pasinaudoti Bitcoin privalumais be kainų svyravimai. Kadangi "Bitcoin" siūlo daug naudingų ir unikalių funkcijų ir savybių, daugelis vartotojų nusprendžia naudoti "Bitcoin". Tokiais sprendimais ir paskatomis gali būti, kad "Bitcoin" bręs ir vystysis taip, kad kainų nepastovumas taps ribotas.



Ką daryti, jei kažkas nusipirko visus esamus bitukinus?



Iki šiol išleidžiamos tik iki šiol išleistos keletos bitinų, kurios parduodamos biržose. Bitcoin rinkos yra konkurencingos, tai reiškia, kad bitino kaina kils ar sumažės priklausomai nuo paklausos ir pasiūlos. Be to, nauji bitukai ir toliau bus išduodami ateinantiems dešimtmečiams. Todėl net labiausiai nustatytas pirkėjas negalėjo nusipirkti visų egzistuojančių bitinų. Tačiau tokia situacija neleidžia manyti, kad rinkos nėra pažeidžiamos manipuliuojant kainomis; vis tiek neatsižvelgiama į didelę pinigų sumą, kad padidėtų arba sumažėtų rinkos kaina, todėl "Bitcoin" iki šiol išlieka nepastovi.



Ką daryti, jei kas nors sukuria geresnį skaitmeninį valiutą?



Tai gali atsitikti. Nes dabar, Bitcoin išlieka populiariausia decentralizuoto virtuali valiuta, tačiau negali būti jokios garantijos, kad jis išlaikys šią poziciją. Jau yra alternatyvių valiutų įkvėpė Bitcoin rinkinys. Vis dėlto turbūt teisinga manyti, kad reikšmingi patobulinimai būtų reikalinga nauja valiuta aplenktų Bitcoin atžvilgiu nustatyta rinkos, nors ši išlieka nenuspėjamas. Bitcoin, taip pat tuomet būtų įmanoma priimti patobulinimų iš konkuruojančio valiuta taip ilgai, nes ji nekeičia pagrindinių dalių protokolą.



Kas yra Bitcoin Mining?



Kasyba yra išlaidų skaičiavimo galią tvarkyti sandorius, užtikrinti tinklo ir kad visi sistemoje sinchroniškai kartu procesas. Ji gali būti suvokiama kaip Bitcoin duomenų centrą, išskyrus, kad ji buvo sukurta siekiant būti visiškai decentralizuota su kalnakasių veikiančių visose šalyse ir ne individualios kontroliuojančio tinkle. Šis procesas yra vadinamas "kasybos" kaip analogiją aukso kasyboje, nes ji yra taip pat naudojamas išleisti naujų bitcoins laikinas mechanizmas. Skirtingai nei aukso kasyboje, tačiau Bitcoin Mining suteikia atlygį mainais už naudingų paslaugų, reikalingų veikti saugų mokėjimo tinklą. Kasyba vis tiek bus reikalingas po paskutinio Bitcoin yra išduotas.



Kaip veikia Bitcoin Mining dirbti?



Kiekvienas gali tapti Bitcoin Miner paleidę programinę įrangą su specializuota įranga. Kasyba programinė įranga klauso sandorius transliuojamas per peer iki išpirkimo tarpusavio tinklo ir atlieka atitinkamus uždavinius apdoroti ir tvirtinti šiuos sandorius. Bitcoin kalnakasių atlikti šį darbą, nes jie gali uždirbti sandorių mokesčiai vartotojų mokamų greičiau transakcijų apdorojimo ir naujai sukurtus bitcoins, išleistų į egzistavimą pagal nustatytą formulę.



Dėl naujų sandoriai turi būti patvirtinta, jie turi būti įtraukti į bloko kartu su matematinius įrodymus darbą. Tokie įrodymai yra labai sunku sukurti, nes nėra būdas sukurti juos kitaip, kaip tik bando milijardus skaičiavimų per sekundę. Tai reikalauja kalnakasių atlikti šiuos skaičiavimus prieš jų blokai yra priimamos tinklo ir prieš juos apdovanoti. Kadangi vis daugiau žmonių pradeda mano, kad rasti teisingą blokus sunku automatiškai padidėjo tinkle užtikrinti, kad vidutinis laikas rasti blokas lieka lygus 10 minučių. Kaip rezultatas, kasybos yra labai konkurencinga verslo kai nė vienas atskiras Miner gali kontroliuoti tai, kas įtraukta į bloko grandinės.



Darbo įrodymas taip pat yra skirtas priklausyti nuo ankstesnių bloko priversti chronologinė seka bloko grandinės. Tai leidžia proporcingai sunku pakeisti ankstesnes operacijas, nes tai reikalauja darbo visų vėlesnių blokų įrodymų būtų perskaičiuotas. Kai du blokai yra rasti tuo pačiu metu, kalnakasių darbą pirmojo bloko jie gauna ir pereiti prie ilgiausią grandinę blokų kuo greičiau į kitą bloką nerasta. Tai leidžia kasybos užtikrinti ir išlaikyti visuotinį sutarimą remiantis apdorojimo galia.



Bitcoin kalnakasių nėra nei sugeba apgauti didinant savo atlygio, nei proceso sukčiavimo sandorius, kurie gali sugadinti Bitcoin tinklas, nes visi Bitcoin mazgai būtų atmesti bet kokį bloką, kuriame yra neleistinų duomenis, kaip vienam iš Bitcoin protokolo taisykles. Todėl, tinklas lieka saugus, net jei ne visi Bitcoin kalnakasių galima pasitikėti.



Netiksli Bitcoin kasybos energijos švaistymas?



Išlaidos energijai užtikrinti ir valdyti mokėjimų sistema vargu ar švaistymas. Kaip ir bet kuri kita mokėjimo paslauga, kad Bitcoin naudojimas reiškia perdirbimo išlaidas. Paslaugos būtinos metu paplitusių pinigų sistemų, tokių kaip bankai, kredito kortelių, ir šarvuotų transporto priemonių eksploatavimo, taip pat naudoti daug energijos. Nors skirtingai nuo Bitcoin, jų bendras energijos suvartojimas yra neskaidri ir gali būti taip pat lengvai matuojamas.



Bitcoin Mining buvo sukurtas, norint tapti labiau optimizuotas laikui bėgant su specialios įrangos sunaudojama mažiau energijos, o veiklos sąnaudos kasybos ir toliau turėtų būti proporcingas paklausa. Kai Bitcoin Mining tampa pernelyg konkurencinga ir mažiau pelningas, kai kalnakasiai pasirinkti sustabdyti savo veiklą. Be to, visi energijos išeikvojo kasyba galiausiai virsta šiluma, o pelningiausios kalnakasiai bus tiems, kurie įdėti šią šilumą gerai panaudoti. Optimaliai efektyvus kasybos tinklas yra vienas, kad yra ne iš tikrųjų atima bet kokią papildomą energiją. Nors tai yra idealus, kasybos ekonomika yra tokia, kad kalnakasiai atskirai eina link jo.



Kaip veikia kasybos Pagalba saugus Bitcoin?



Kasyba sukuria konkurencingą loterijos labai sunku visiems, kad iš eilės pridėti naujus blokus sandorių į bloko grandinės ekvivalentą. Tai apsaugo tinklo neutralumą, užkertant kelią bet kuriam asmeniui nuo įgauna galią blokuoti tam tikrus sandorius. Tai taip pat užkerta kelią bet kokiai individualiai pakeistos dalių bloko grandinės įvirsta savo praleidžia, kurios galėtų būti naudojamos apgauti kitus vartotojus. Kasyba todėl eksponentiškai sunkiau pakeisti praeities sandorį reikalaujant visų blokų perrašymą Po šio sandorio.



Ką reikia pradėti kasybos?



Be pirmųjų dienų Bitcoin, kas galėtų rasti naują bloką naudodami savo kompiuterio procesoriaus. Kadangi vis daugiau ir daugiau žmonių pradėjo Kasyba, kad ieškant naujų blokų sunku labai padidėjo iki taško, kur tik ekonomiškai efektyvus metodas kasybos šiandien, naudojant specializuotą įrangą. Galite aplankyti BitcoinMining.com daugiau informacijos.



Ar Bitcoin yra saugūs?



Bitcoin technologija - protokolas ir kriptografija - turi stiprią saugumo įrašus, o Bitcoin tinklas yra turbūt didžiausia paskirstyto skaičiavimo projektas pasaulyje. Bitcoin populiariausių pažeidžiamumas yra vartotojo klaidos. Bitcoin piniginės failų, kurie saugoti reikiamus asmeninius raktai gali būti atsitiktinai ištrintas, prarastas ar pavogtas. Tai yra gana panašus į fizinį grynaisiais saugomi skaitmenine forma. Laimei, vartotojai gali samdyti patikimus apsaugos praktiką, siekiant apsaugoti savo pinigus ar naudojimas paslaugų teikėjų, kurie siūlo gerą saugumo lygį ir draudimo nuo vagystės arba praradimo.



Nėra Bitcoin buvo įsilaužta į praeitį?



Protokolo ir kriptografija naudojama Bitcoin taisyklės vis dar dirba metams po jo sukūrimo, kuris yra geras rodiklis, kad ši sąvoka yra gerai suprojektuoti. Tačiau saugumo spragų buvo rasta ir fiksuoto laikui bėgant įvairiose programinės įrangos diegimas. Kaip ir bet kurios kitos formos programinę įrangą, kad Bitcoin programinės įrangos saugumas priklauso nuo greičio, kuriuo randama ir fiksuota. Kuo daugiau tokių klausimai atrado, tuo daugiau Bitcoin įgauna brandą.



Yra dažnai klaidingų nuomonių apie vagystes ir saugumo pažeidimus, kurie įvyko dėl įvairių mainų ir įmonėms. Nors šie įvykiai yra gaila, nė vienas iš jų įtraukti Bitcoin pati nulaužė, nereiškia būdingų trūkumų Bitcoin; kaip banko apiplėšimo nereiškia, kad doleris yra pažeista. Tačiau ji yra tiksli pasakyti, kad komplektas gerąja patirtimi ir intuityvus saugumo sprendimus reikia suteikti vartotojams geriau apsaugoti savo pinigus ir sumažinti bendrą riziką vagystės ir praradimo. Per pastaruosius kelerius metus, tokios saugumo funkcijos sparčiai augo, pavyzdžiui, piniginės šifravimo, offline piniginės, aparatūros piniginės, ir daugiabučių parašo sandorius.



Gal Vartotojų susitartų su Bitcoin?



Neįmanoma pakeisti Bitcoin protokolą, kad lengvai. Bet Bitcoin klientas, kuris neatitinka tų pačių taisyklių negali vykdyti savo taisykles kitiems vartotojams. Kaip už dabartinės specifikacijos, dvigubo išlaidų neįmanoma tuo pačiu bloko grandinės, ir nei išleidžia bitcoins be galiojančio parašu. Todėl neįmanoma generuoti nekontroliuojamą kiekį bitcoins iš plonos oro, išleisti kitų vartotojų lėšas, sugadintas tinklo, arba nieko panašaus.



Tačiau galingi kalnakasiai gali savavališkai pasirinkti blokuoti arba atvirkštinio naujausius sandorius. Iš dauguma vartotojų taip pat galite įdėti spaudimą kai kurie pakeitimai turi būti imtasi. Kadangi Bitcoin veikia tik teisingai su pilna sutarimo tarp visų vartotojų, keičiant protokolas gali būti labai sunku ir reikalauja didžioji dauguma vartotojų priimti tokiu būdu, kad likusieji vartotojai turi beveik jokio pasirinkimo, bet sekti pakeitimus. Kaip bendra taisyklė, tai sunku įsivaizduoti, kodėl bet Bitcoin vartotojas rinktųsi priimti bet kokį pakeitimą, kad galėtų sutrukdyti savo pinigus.



Ar Bitcoin pažeidžiami kvantinių kompiuterių?



Taip, dauguma sistemų veikimas kriptografijos apskritai yra, įskaitant tradicinių bankininkystės sistemas. Tačiau kvantinė kompiuteriai dar neegzistuoja ir tikriausiai ne tam tikrą laiką. Tuo atveju, kai kvantinė kompiuterija galėtų būti neišvengiama grėsmė Bitcoin, protokolas gali būti naujovinami iki naudoja tehnologiem kvantinių algoritmų. Atsižvelgiant į tai, svarbu, kad šis atnaujinimas turėtų, jis gali būti saugiai tikimasi, kad ji bus labai peržiūrėjo kūrėjams ir visiems Bitcoin vartotojų priimtas.



Ką daryti, jei turite daugiau klausimų apie Bitcoin?



Trys didieji vietų, kur galima gauti atsakymus į savo klausimus yra BitcoinTalk Forumas ne BitcoinTalk.org, The Bitcoin sub Reddit ne Reddit.com/r/bitcoin ir Bitcoin Stack Exchange ne Bitcoin.StackExchange.com.





automatictronprofits -surgreen
Powered by ConvertriPowered by Convertri